Kültürlü olmak istiyorum ama nasıl nasıl nasılll?

Arkadaşlar merak etmem ve araştırmam gerek farkındayım ama doğru bilgileri ve gereken bu bilgileri nereden öğrenebilirim? Onerebileceginiz Internet sitesi, youtube sayfasi, blog vs bir sey var mi nerden baslayacagimi bilmiyorum! :( lütfen yardimci olunnnn

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• kitap oku, sinemaya git ek olarak kişisel gelişim kitapları oku. bunun yanında artı bir dil öğrenmeye yelten. türkiye de gezebildiğin ili gez ve topraklarının her zerresinden ders al. öğrenciysen erasmus ile kendini yurt dışına atıp farklı kültürlerle yıkanıp paklan.

1|0
    0|0
    • Kitap okuyorum sinemayada gidiyorum sorun aslında hangi kitaplari ve hangi önemli filmleri izlemem gerektigini bilmememden kaynaklaniyor aslinda çözmek istedigim bu airsto eflatun kant'ı okumak gerekirmisya bide tv programlarnda sorulan sorularda yonetmenler yazarlar bilinir nerden ogrenicez hangileri önemli kimler neler yapmiss anlatabildim mi derdimi acaba :(

• Rekorlar pek ilgim değil ama otobiyografi olabilir çok teşekkürler :)

• çok ricalar

Erkekler Ne Diyor 16

• Öncelikle böyle sorular sormaktan vazgeçmelisiniz.

-Sosyal olmalısınız.

-Çok okumalı çok gezmelisiniz.(imkanlar ölçütünde)

-TV de tartışma programları belirleyip izlemelisiniz.

-Belgesellere önem vermelisiniz.

-Ve en önemlisi yabancı dilinizi anadil düzeyine çıkarmalısınız.

0|0
    0|0
  • Kültür çok geniş bir olgu farkında mısın? Öncelikle bir konu belirlemen gerekir diye düşünüyorum ayrıca tek kaynaktan öğrendiklerini hemen doğru kabul etmende garip olur sanırım google. com kaynakları geziceksin arkadaşım

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmelisin

0|0
    0|0
  • kitaplar oku

0|0
    0|0
  • kültür bitkisi ye

0|0
    0|0
  • İlgi alanı bul kendine önce.

0|0
    0|0
  • Kur'an-ı Kerim Dışardakiler kültür değil safsata

0|1
    1|0
  • sorduğun soru yanlış youtubedan filan kültürlü olunmaz oturup kitap okuycaksın bacım

0|0
    0|0
  • Sadece okumak yetmez ki. Gezip görmen gereken yerler var. Al karavan'ı gez dünyayi:)

0|0
    0|0
  • Okuyarak okuyarak okuyarak

0|0
    0|0
  • Hukuk okuman gerek

0|0
    0|0
  • okumalısın her daim :))

0|0
    0|0
  • twiterda instagramda hergün bir yeni bilgi adında sayfalar var takip edebilrsin

0|0
    0|0
  • Bol bol kitap okumak ve gazete takibinden geçer

0|0
    0|0
  • İnterneten kültürlü olamasın kitap okuman lazım

0|0
    0|0
  • Cok kitap oku dolas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de senin gibi istiyordum. hiç ilgin olmayan birşeyi sırf kültürlü olmak icin oturup okursan ya da izlersen cok kolay unutursun. ilgini çeken seylere yönel o konularla ilgili kitaplar oku arastırma yap. bide illa bir konu üzerinden gitmek zorunda degilsin. mesela günlük yasamda karşılaştığın bir olay, ya da duyduğun bir söz veya burada bile gördüğün bir yazı kendini geliştirmede yardımcı olur. gunluk yasamda o bilgi yarar saglar. illa kültürlü olmak için alakasız bilmem kacıncı yüzyılda olan birşeyi sırf belki bir yerde karşına cıkar diye arastırma. en önemlisi her gun haberleri seyret gazete oku

0|0
    0|0
  • Ansiklopedi oku

0|0
    0|0
  • Her gün mutlaka haberlere göz at gündemi takip et

0|0
    0|0
  • bolca oku araştır bilgili kişileri dinle..

0|0
    0|0
  • Gundemi takip et.

0|0
    0|0
    • Siyaset kültür değil stres verir

Gündemdede siyaset dışında bir halt yok

• Gundem sadece siyaset degildir.
      Gundemdeki sinema tiyatrolar sergiler konserler vs.

Yükleniyor...