Siyaset sevenler nerelerdesiniz?

Bu hafta Ramazan ve n sonraki süreçte en sakin hafta gibi geldi bana, fırtına öncesi sessizlik mi, yoksa pes mi ettiler siyasi unsurlar?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• kış geliyor .. pek çok mağra kullanılmaz hale getirildi .. kış hazırlıkları yapmaları çok zorlaştırıldı .. plan yapmaya çalışıyorlardır .. terörle yaşamayı öğrendik .. gittiğimiz yol uzerine bomba koyarlar .. en fazla ölürüz .. ama korkup onların mutlu olmasına izin vermeyiz :)

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• o zihniyet pes etmez,kendini kurar ,sinsice ininde anı kollar...

bence daha bitmedi,havalar soğuyup karlar düşmeden son hamlelerini yapacaklardır hoş onlar şimdi mayın ve bombaları döşemekle meşgüller ,malum karda izleri kalmasın diye şimdiden paçaları sıvadılar pislikler...

0|0
    0|0
  • Siyaset ve din tartışmak için uygun bir platform olduğunu düşünmüyorum buranın

0|1
    2|1
    • Neden burda sadece aşk ve sexmi konusuluyor

• tekrar söylüyorum; tartışmak "sadece" kavga etmek demek değildir, biriyle bir konuyu tartışmak fikir alış-verişi yapmak anlamına da gelir. Tartışma programlarının (katılımcılar çoğu zaman beceremese de) amacı fikir alış-verişi yapmaktır

• Çok haklısın

• pes ederler miiiiiiiiiii hiç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• plansız programsız iş yapmaz onlar.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da toplu taşıma zamları her defasında 1 hafta protesto edilince geri çekiliyor bu da bir taktik bence.

1|0
    0|0
    • yerel yönetimi kastetmemiştim, suriye ve terör olaylarından bahsetmiştim

• Olsun ya iki İstanbullu olarak bunu da tartışmış olalım işte hiç yoktan iyidir :)

• tatildeler. seçim arefesi artar bu işler. özel zamanlarda düşer. böyledir bizde malak gibi izleriz.

0|0
    0|0
  • Siyasetten soğudum bunlar hep entrika..

0|0
    0|0
  • Siyaset bence boş iş yalan dolan olmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...