Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi?

Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi serileri hakkında görüşleriniz nelerdir hangi film daha başarılıydı serilerin hangi filmleri daha güzeldi oyunuzu ve yorumlarınızı alabilir miyim?

• Her ikiside mükemmel
    36% (4)53% (23)50% (27)Oy Ver
  • Hiç yoktan iyidir
    9% (1)5% (2)6% (3)Oy Ver
  • hobbit, Yüzüklerin Efendisi kadar İyi değildi
    45% (5)30% (13)33% (18)Oy Ver
  • Sadece biri Hoşuma gitti
    0% (0)2% (1)2% (1)Oy Ver
  • Beğenmedim
    10% (1)10% (4)9% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Yuzuklerin efendisi çok daha iyi hobbit biraz nostaljik kalıyor birde hobbitte duzgun bir savaş sahnesi yoktu yıllardır bekledim beş ordunun savaşı çıksada izlesem diye ondada hüsrana uğradım özellikle hobbit çorak toprakları insanı çıldırtıcak bir yerde kesip devamı 1yıl sonra demek 1yıl sonraki beş ordunun savasındada isteneni vrrememek insanı deli eder. Ben beş ordunun savaşında dainin taç giyme törenini, balad, müzik ve daha ayrıntılı savaş sahnesi olmasını isterdim. Flimi oldu bittiye getirmişler. Birde fazla animasyon kullanmışlardı biraz daha zorlasalar çizgi flim gibi olucaktı. hatırlıyorum da flimden çıkınca sinirden gozluğu fırlatmıştım. hobbit beş ordunun savaşı uzun verdiyon çıkıcak diyolar inş soylediğim eksikler giderilmiş olur. Hobbitide seviyorum ama flimin karizmasını sıfırlıcak haraketler vardı özellikle meşekalkanın kavgası ve altınları çalma sahnesi nese benim listem uzayıp gider en iyisi uzun versiyonu beklemek

0|0
    0|0
  • Her ikiside mükemmel

0|0
    0|0
  • yazarı aynı kişi değilmi zaten yüzüklerin efendisi önce çekildi ama hobbit yüzüklerin efendisinden öncesini anlatıyor

0|0
    0|0
  • sahneler işleyiş hikaye bakımından yüzüklerin efendisi çok iyiydi ama klişesi çoktu hobbit de bunun tam tersiydi bence. hobbit kötü değildi yalnız klişe olmadığı için beğendim. yüzüklerin efendisinde nerdeyse herkes yaşıyodu mutlu son, yüzüklerin efendisi dışındaki istisna ölümler hariç (Sean Bean) gibi...

0|0
    0|0
  • YÜZÜKLERİN EFENDİSİ BAŞKAYDI, YÜZÜK KARDEŞLİĞİ, İKİ KULE, KARALIN DÖNÜŞÜ :) YALNIZ BUNLARI KESİNTİSİZ İZLEYECEKSİN. KESİNTİSİZ 1 SAAT DAHA UZUN FİLM

0|1
    0|0
    • KRONOLOJİK OLARAK ÇEKİLSEYDİ DAHA HOŞ OLUR DU. ŞİMDİ O RADAN BURAYA ATLAR GİBİ OLMUŞ :(

• EVET. FİLMİN BAZI BÖLÜMLERİ SANSÜRLENMİŞ, KISA OLSUN DİYE KESİLMEMİŞ, KESİNTİSİZ 208 DAKİKAYMIŞ ŞİM Dİ BAKTIM :)

• Ovvvv iyiymiş :D

• Yüzüklerin Efendisi o zamanın bilim kurgu olarak yapılmış en iyisiydi ama hobbit şuanki döneme göre o kadar ahım şahım değil

0|0
    0|0
  • Aralarındaki zamanı kıyaslarsak yüzüklerin efendisi daha iyiydi ve ona rağmen hobbit 2014 dün tartışmasız en iyi filmiydi.

0|0
    0|0
  • her ıkısıde mukemmel

0|0
    0|0
  • Aynı hikaye zaten

0|0
    0|0
  • Hobbite kötü diyen kişi filmleri sadece savaş sahnelerinden ibaret sanan kişidir her ikiside mükemmeldi. Peter Jackson film yapacak oda kötü olacak ha gülerim ben buna :D

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi 12 sene önce çekilmesine rağmen çok daha iyi savaş sahneleri özellikle çok iyi sık sık izlerim
    yüzük fanı olarak hobbiti de izliyorum tabiki ama aynı etkiyi yapmıyo malesef

0|0
    0|0
  • ne güzel bir seri be :)

0|0
    0|0
  • İkiside evladım gibi ayrım yapmıyorum ^_^

0|0
    0|0
  • önce hobbit çıkmış olsa kesinlikle yüzüklerin efendisi serisi kadar başarılı bulunurdu ama önce yüzük serisi çıktığı için biraz geride kalıyor

0|0
    0|0
  • Yok boype bir film konusu isleyici bolumlerin birbirine baglantisi butun konuyu harika bir sonda toplamak harika oyuncu secimleri vede sonuç olarak boyle bir başyapıt boyle seri bir daha zor bulunur :-D

0|0
    0|0
  • Her ikiside efsane ama muhakkak kitaplarini da okuyun..

0|1
    0|1
  • Hiçbir film Yüzüklerin efendisinin yerini alamayacak Hobbitin ne haddine :D

0|0
    0|0
  • tek kıtabı 3 fılm yaptıkları ıcın hobbıt bıraz nane oldu ama ıkısıde guzel

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • büzüklerin efendisi daha güzel izle bence

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi nin yerini Daha tutacak film yapılmadı. Yapılabileceğini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • E) Peter Jackson, Yüzüklerin Efendisi serisinin ekmeğini yiyor hala!

0|0
    0|0
  • hobbit yüzüklerin efendisi filminin devamı değil mi?

0|0
    0|0
  • Hobbit, Yüzüklerin Efendisi kadar iyi değildi.

0|0
    0|0
  • Selam bence yüzüklerin efendisi iyi

0|0
    0|0
  • Ikiside guzel

0|0
    0|0
  • O yüzüyüzüğü sahibine veraelerdi :))

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi efsaneeee