Dini bilgisi yüksek ve ibadet edenler bakabilir mi?

Namazlardan sonra "Allahım günahlarımdan arındıktan sonra beni bu dünyada yaşatma" şeklinde dua etmenin sakıncası var mıdır? Varsa nedir?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tabiiki de ama başına Hayırlısıyla dersen daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Söyle düşünürsek canı verende alanda Allah tır. Allah a dua ederken beni günahlarımdan arındır diyebilirz ama Beni bu dunyada yasatma demek şirk kosmus gibi oluyor ne zaman ölüceğimizi Allah bilir bence benm düşüncem böyle dua etmemelisin. Bunun yerine Allah'tan günahlarımızdan arınmamızı ve birdaha kötü yola sapmadan dinimize uygun yasamayı nasip etmesini isteyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu sekilde degilde su sekilde daha iyi
    "Allahim sen beni gunahlarimdan arindir ve bir daha gunah islemeyi bana nasip etme senin karsina sana en layik kul olarak cikabileyim, sen benim gonlumde razi olani hakkimda hayirli eyle eksik ya da yanlis ettigim duadan sana siginirim sen kalbimi bilirsin."

0|0
    0|0
  • Allah'ım günahlarımı affet beni cennetinle müjdelenenlerinden eyle şefaatçi kullarından olmayı nasip eyle bizleri bağışla bizleri affet hayırlı bir ömür ve hayırlı bir ölüm nasip et, demek mi daha güzel yoksa söylediğiniz mi daha güzel? sizinki biraz isyan gibi olmuş yaşamaya karşı sanki

0|0
    0|0
  • bilmiyorumm...
    ama hayırlı ölüm nasip ettir
    şeklinde yapabilirsin... örnek verdim...
    yaşatma demen bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Belkide yaşamanda başkaları için veya başka şeyler için bir fayda vardır, değil mi?

0|0
    0|0
    • işin içinde belki varsa o işten hayır gelmez

• Ama geleceğini bilemezsin, belkillerle yaşamıyor muyuz zaten?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ölüm talep etmemeli. Efendimize sormuşlar en kötü ömür hangisi diye.

Uzun ama Hayırsız olan demiş

En güzel ömür hangisi demişler

Uzun ve hayırlı olan demiş

Uzun ve hayırlı ömür talep etmek daha güzeldir inş

0|0
    0|0
  • Sakıncası var tabi hoş değil neden çünkü biz namazda oturuşta Allahım bize ahirette ve bu dünyada iyilik ve güzellikler ver diye dua ederiz bunun üzerine bu dediğin dua pek hoş olmaz

0|0
    0|0
  • Merak etme bu psikolojiktir. Sen bu kadar korktuktan sonra muhakkak affedilirsin :)

0|0
    0|0
    • benim korktuğum falan yok yaşamaktan sıkıldım

• hafız ayranı çok mu kaçırdın, yaşamaktan sıkıldım diyorum daha neyin suyunu sıkacak

• ben de ölüyorum diriliyorum stresten ama ölemiyorum ne olacak şimdi :))

Yükleniyor...