6 Parmaklı DEV fosili sizce gerçek mi?

1895 yılında İrlanda’da Dyer tarafından mineral araştırmaları sırasında bulunan bir dev fosili. Boyunun karşılaştırılması amacıyla bir tren vagonunun önünde fotoğraflanan dev’in yüksekliği 3 metre 70 santimetre ve ağırlığı 2050 kg. dır. Dev’in ağorlığının taşlaşmış olmasından kaynaklandığı düşünlmektedir. Sağ ayağında 6 parmak bulunan dev fosilinin 1900’lü yılların başında ortadan kaybolmasından sonra fosile ve sahibine ne olduğunu kimse bilmiyor.
http://i.hizliresim.com/EzOPRD.jpg
acaba bu Kur’ân’da adı geçen eski bir Âd kavmi. ola bilir?

Güncellemeler:
...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerçek olduğunu düşünmüyorum o zamanlar savaş zamanında uzaylı cesedi gibi haberlerde çıkmıştı amaç tepkiyi başka yöne çekmekti

0|1
    0|0
    • Uzaylı cesetleri gerçek hava balonu olduğu iddia edildi fakat olayın gerçek olduğu ispatlandı kuranı kerimde Ad kavminden bahseder yani dev insanlardan biraz arştırılması gereken bir konu bir kaç konu gezerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

• Hergece uzaylı belgeseli izleyen ben öğrendim ki hepsi gerçekten Amerika nın oyunumuş. Amerika uzaylılar ile kendini savaş döneminde özel güce sahiptmiş gibi göstermeye çalıştı ve insanlar bu yalana inandı. Hava balonu ise yine Amerika'da gerçekleşiyorlar bu soylentiler çıktığı sıralarda özel sembolleri olan UFO parçaları bulunduğu söyleniyor inceliyorlar ki hava bolonu oldukları ve sembollerin ise bant deseni olduğu ortaya çıkıyor :D internette yalan yanlış birçok şey var ilk önce doğruluğunu ispatlamamiz gerek.

• bir yanlış anlaşılma olmasın bahsettiğim şeyleri internetten değilde araştırıp okuyarak buldum belgesellerde internet sıfatına girer benim için. hiç bir yayın kuruluşu ya da bir devlet kurumu bakın bir uzaylı var demez benim mesleğim televizyon bilirim neyin ne olduğunu işler izlerken gibi olmuyor malesef bakın sizinle olup olmadığını tartışmicam yılların birikimini burada size anlatamam belki siz haklısınız belki ben yanılıyorum her neyse yorumunuz için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...