Ne Yapmam Gerek Bilmiyorum?

Çevrem Sürekli Baskı Yapıyor ( Erkek Ol Erkek Gibi Davran Diye ) Ben Ne Yapcam Bilmiyorum? Bu Yüzden Kadın Olmak İstiyorum Bunun İçinde Hiç Bigim Ve Param Yok

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba kardeşim mutlu bir akşam geçirmeni diliyorum... Çevrendeki anlamsız baskılar nedeni ile cinsiyet değiştirme fikrin ileride çevrendekilerin sana daha büyük dayatmalar yaşatacağının bir göstergesidir... Cinsel tercihin her ne yönde olursa olsun fiziksel açıdan değişim adına çaba sarf edersen toplum seni tamamen mimleyip soyutlayacaktır... Kısacası yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş bir halde bulacaksın kendini... Kişi her vakit kendisi için yaşamını devam ettirmelidir bir başkası senin yaşantından sorumlu değildir... Bu düşüncelere sahip olan arkadaşlarını hayatından çıkartarak kendin gibi olmaya devam etmelisin... Var olan bu saygınlığını yitirmen senin radikal tercihlerin ile alakalıdır... Seçeneğin her ne olursa olsun yaradılış gereği erkeksen ruhaniyetin yine erkektir şayet bayansan duyguların anatomin bunun üzerine kurulmuştur... Bu inşayı yıkmaya çalışıp görüntünü değiştirmeye çalışsan bile duygularını, ruhunu, hissiyatlarını asla değiştirmeyi bilmelisin... Her şeyden önce düşüncelerini değiştirmen gerektiğini açık bir dille vurgulamalıyım... İlerleyen dönemlerinde pişman olmamak istiyorsan YARATICI'nın sana uygun gördüğü cinsiyeti benimseyerek ona göre bir tutum sergilemelisin... Yok eğer yaşantının cehenneme dönüşmesini arzu ediyorsan da karar senin... Şu an ufak bir meseleyi çözüme kavuşturmaya çalışırken ileride geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinde ne yapsan da fayda vermeyecektir... Senin bu durumda yapman gereken seni olduğun gibi sevip kabul edecek insanlara değer vererek hayatına sadece onları dahil etmen yapılabilecek en doğru eylemdir... Zaten hakiki sevmeyi bilenler için cinsiyet, ırk, davranış, renk, mezhep asla fark etmemektedir...
    Sen en iyisi önce kendini olduğun gibi sev arkası zaten kendiliğinden gelecektir...
    Her şey gönlünce olsun...
    Sevgilerimle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlamadık?

1|0
    0|0
  • Biyolojik cinsiyetin ne

0|0
    0|0
  • Erkek ol ne ya kadına denır mı sacmalıyolar. Kımsenın bıctıgı kalıba gırme

0|0
    0|0
  • ciddi soruyorum kadın mısın erkek mi? ona gore cevap verelim

0|0
    0|0
    • erkek olmaktan neden vazgecmek istyrsn neden kadın olmak bunu bir düşün sadece baskı için olmamalı bnce oldugun gibi davranmalısın eğer hormonal bozukluk varsa o kadarını bilemem ama bence kendin gibi ol

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen şu an erkeksin ve kadınmı olmak istiyorsun tam jeton düşmedi?

0|1
    0|0
  • Önce insan olmayı becerinde gerisi sonra gelse de olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...