Sevgilimin kız arkadaşıyla birlikteyim. Birini seçmeliyim. Acil yardım!

Şu anda 2 kızla beraberim. Olayın aslı su, benim bir sevgilim vardı onla mutluyduk.. onun da bir kız arkadaşı vardı işte.. çok güvendiği... benim sevgilim istanbul'a gitti.. beni de o kız arkadaşına emanet etti neyse... zaman içinde biz bu kız arkadaşınla benimde kankamdi aramızda bişeyler oldu ve bir gece alkolüyken ilişkiye girdik ondan sonra aramızda baya bişeyler oldu hatta çıkıyoruz o da diyor bana sadece benim ol diye off neye uğradımı, ne yapacağımı şaşırdım. BÜTÜN SUÇ BENDE Mİ? Ne oluyoruz yardım edin akıl verin?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• uuu dizilerdeki gibi bi aldatna hikayesi var burda! ama kesinlikle suç tek taraflı değil kızında gönlünü varmış kafasına silah dayamadın ya benimle ol diye.önemli olan bundan sonra mantıklı davranmak ve kendine aldattığın kişiye dürüst olabilmek ve tercih yapıp birinin hayatından çıkmak tercih kısmı senin biliceğin iş

0|1
    2|0
    • aynen öyle tercih yapmak zorundayım... başkada çözüm yok bu işin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• yaklaş sana ıkı tokat atsam bıle az..

Devırdın butun çamları ıncırlerın ıcne de ettın...

Ne dıyceksınız şimdi İstanbul da kı kıza ...

yazık yazık hem psıleyıp hem sıvamışsın... O arkadaş denıle kızında sıfatınaa...

ne halın varsa gör.. yıktınız kızcagızı

1|0
    0|0
    • ya bir anlık oldu neye uğradımı şaşırdım of hakılsın bütün suç bende... hem daha sevgilim bilmiyor herşeyi düzeltebilirim ne bilim offf ne yapim =(

• ama sen halen tercıhler peısndeseın ve halen hatanı devam ettıryorsun ıkıncı kızla neden devam edıyorsun.. Sorun olan bu ıyı okumadın yukarda yazdım sana tamam ılk gece hataydı desek devamı ne?

Sakın olakı o ıkıncı kızla olmayı seçme o zman hatan devam eder.. Inanmam ahatını anladıgına.. O kız da senın kadar suclu.. hemde senden bıle suclu

• haklısın aklımı başıma toplamam lazım...

• emanet ederken eti benim kemigi senin demişmiydi? demişse suçu kıza at, yoksa şerefsiz oldugunu kabul et otur

0|2
    0|0
  • her ikisindende vazgeçmek zorundasın.

0|0
    0|0
  • bide suç bende mi diye soruyosun yazikk.!

ne işiniz var aynı ortamda yada evde alkol alınmış bide gel babam gell o kızın kızlığna dostluğuna tüküreyim ..

emanete ihanet güzelmiiş !

istanbuldaki kıza yaptığın haltı söyle de senin yüzüne tükürsün !

0|0
    1|0
    • yok söleyimde herşey daha kötü olsun ya aslında ne bilim yaaa of önemli olan bu dkdan snra ne ypacam onu tokatlamak o kadar kolaymı bea nasıl yapcam bu işi offff cıldırcam valla

• Diğer kızı kafanda ele bence hani şu istanbuldaki elbet bi gün çıkar sonra duyupta başkasından nefretmi etsin senden gerçi kendinde söylesen başkasından da duysa ikinizden de nefret edicekk bu kaçınılmaz , en azında kendin söyle bunu yapabilcek kadar yürekliymişsin madem, bunu söylerkende aynı yürekliliği göstermelisin! elinde sonunda seni terkedicek , DİĞER KIZDANDA HAYIR BEKLEME,GİDER SENİN EN YAKIN ARKADAŞINLA YATAR SONRA !

• birde beni çagır okey oynarız

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hepiniz suçlusunuz.sevgilinin arkadaşı sana yakınlaştığı için emanete hıyanet etttiği için,sen sevgilini aldattığın için ama en çok da aldatılan suçlu SENİN GİBİ BİRİNE GÖNÜL VERDİĞİ İÇİN !

gene yıkıldı bir genç kızın hayalleri..darısı yıkanların başına..

2|0
    0|0
    • tamam onu anladım ortalık çorba oldu önemli olan ortalığı toparalamak ne yapmam lazım...

anlamiyorum kendimi bir türlü..

• sevgiline anlat durumu ve senden ayrılmasını hoş karşıla.sonra diğer kıza dön onunla mutlu olmaya bak artık ne olacak ki bu saatten sonra.tabi bi süre sonra bu kıza yaptıgını yenisine de yapmayacağının garantisi olmadığı için bu kızla da uzun sürme sen gene aynı dertten dert yanarsın.kendi kendine bi sor abicim ben ne yapıyorum diye 2 dkka düşün bir çıkış buursun illa

• bütün suç sende değil. bir de sevgilinin arkadaşı sandığı kız varmış. birini seçmeliyim demişin ama ikisini de bırak bence. bi bo.k yapmışın temizlemeden uzaklaş ordan daha hayır gelmez.

1|0
    0|0
  • 2 sinide bırak 2 sinide hak etmiyorsun

2|0
    0|0
    • +1 aynen katiliyorum

• o da bir çözümü diyorsun..

• allah akıl fikir versin dostum hala suc bendemi bırakamam oda cözümmü diyorsun nedememi bekliyorsun 2 sini idare etmi.

Sana tek kelime edim eski kız arkadasını hak etmiyorsun su an cıktıgın kızda saglam degil sende yaptıgınız ihanet ve affedilemez !

• iyi olani sec :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...