Lütfen yardımcı olun başım büyükk belada?

Küçüktüm aptalık yaptım biriyle birlikte oldum ondan kaçarken gitim bir şerefszle çıktm herşeyimi öğrendi oda benimle birlkte oldu 4yıl sevgili oldukk her defasındaa beni aldtı bana her istedğinii yaptrdı ve snrasnda beni ailemlee tehtit edyor her sefernde ayrılmıyrmm onun bana yaptklarna katlanamıyrm kendi ailesine bozuk olduğumu sölemiş ve ortak tandklarmz bile var ailemin kulağna gitmesnden korkuyrm bana yardm edin

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Söylemek manasız olacak da, o 4 yılın en başında yapmışsın zaten hatanın büyüğünü... Ne birlikte olarak, ne itiraf ederek... İpi baştan koparmadığın için, esareti kabullenmişsin...

4 yılda elinden geldiği kadar verebildiğince koz vermişsin... Bu da hep bunları kullanmış...

Bak, sana manasız ve seni anlamıyoruz gibisinden gelir ama, o kişiyle artık muhatap olmamalısın, sevmiyorsan, mutsuzsan bırak artık... Seni ailene söylemekle tehdit edebilir, ailene bunları süsleyip püsleyerek anlatabilir... Fakat sen böyle korkmaya devam ettiğin müddetçe daha da kendi içinde sıkışırsın... Ve şunu iyi bilmelisin ki, bunları koz olarak kullanan kişi, zamanı gelince sana sırtını da döner, o ailene gene söyler bunları, söylemese bile g. tü sıkışınca kullanır bunları...

-Sen bıraktın diye gerekirse söylesin.
    -Sen bıraktın diye gerekirse süsleyip püslesin...

İyi bilmelisin, yanında olacak en iyi kişi ailendir... Dünyanın en kötü insanı da olsan, sana karşı daima ters bile olsalar, onlardan iyi sorumluluk gösterecek olan olmazdır...

Aile yapın nasıl olursa olsun, 4 yıl önce bu olay ailenin kulağına gitseydi, en azından şu anda 4 yıllık bir birikimin eseri olmayacaktı...

Aslında en büyük kötülüğü kendine yaptın, aslında şu an ailen üzülüyor, sadece bilmiyorlar hepsi bu...

Bir şerefsizi beslemeyi bırak artık, bir şerefsizin senden faydalanmasına izin verme artık...

Şunu iyi bil, hiçbir şeyden gözü korkmayan bir kız, daima bir erkeğin gözünü korkutur, ve bir erkek böyle bir kızı tehdit edemez, ettiği tehditleri gerçekleştirse bile kendi içinde kıvranır durur ve senden uzaklaşır. Aklında bulundur, akıllı ol, akıllı hareket et, korkak olma, kendine gel.

1|0
    0|0
    • Gerçekten saol adam gbii yorum yaptgn için alah razı olsunn

• Olayın içindeyken geleceği düşünme şimdilik, şimdilik sadece bunları bitirmeye bak. Sonucunu düşünme, korkularına teslim olma. Hayırlısı olsun inşallah hayatında.

• Teşekür ederm grurlu bir insandm artk o bile kalmadı saolsn yardmn için

Erkekler Ne Diyor 4

• Ber her zaman için doğruyu söyleme taraftarı olmuşumdur fakat böyle bir şerefsize karşı söylemek istersen "beni o bozdu" şimdi ise "çamut" atıyor diyebilirsin. 4 yıl boyunca seninle ilişkiye giren tek kişi o ise ve yakın bir zamanda tekrar onunla ilişkiye girerek en yakın savcılığa başvurabilirsin.

1|0
    0|0
    • Onun bozmadğıı ortaya çıkarkii test sonucu feln ve ben taamül edmyrm artk piskolojmm bozuldu sağlıklı düşünemyrm :(((

• Evet iyi olur sorarsanız gerçkten sevnirim

• Tabi ki, memnuniyetle...

• kendi hayatının içine etmişsin daha fazla o kişiye kendini kullandırma bari ben kaybedecek bir şeyin olduğunu düşümüyorum gerekirse ailende bilsin kurtul ondan

1|0
    0|0
  • Ayrıldı gel

0|0
    0|0
  • yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • Niyr ona göremii hakaret etcksn

• ben içinde bulunduğum toplumdan biraz farklıyım. Sana sırf bu yüzden hakaret etmem. Cinsellik normal bir şey. Başkalarıyla birlikte olmuşsun bence hiç ayıp bir şey değil. Asıl şerefsizler seni tehdit edip senle zorla birlikte olan aç sapıklar, bir de sana sırf birileriyle birlikte olduğun için hakeret eden kimselerdir. Kendini üzmemeye çalış ve çözüm ara. Umarım bu aciz durumdan başarıyla kurtulursun. Hem bir de kimliğe göre yaşın 18 in altındaysa seni tehdit edip senle birlikte olan kişiyi polise ihbar edersen onu yasalara göre sırf senin yaşın küçük olduğu için mahkemede hapis istemiyle yargılarlar...

• 18yaşın üstündeym ve ben bilyrmki haytmda hiç güzel şeyler olmıcak bana tehtityle okulu bile bıraktrtı ve ben ailem için canımı veririm ben kendmi öldürmk istyip öldüremyrm sırf bozk oldğmu öğrenrler utanırlar diye ben aileme yakışcak bir insan olmadm onları üzmem ve ömür boyu katlanmk zorndaym :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...