Binlerce gezegenden oluşan boşlukta...

Binlerce gezegenden oluşan boşlukta acaba bizden farklı olarak düşünebilen, kendine has anatomik bir sistemi olan, üretebilen diğer gezegenlerde yaşayan varlıklar var mıdır?

Peygamberimiz için söylenen 17000 Alemin Peygamberi acaba başka varlıkların da ispatı mıdır?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• 17,000 alemi bilmiyorum. Bu evrende daha fazlası olduğuna eminim. Binlerce gezegen diyorsun da, sadece bizim galaksimizde 200,000,000,000 a yakın yıldız var. Etrafında ki gezegenlerin sayısını tahmin et. Bak galaksimiz dedim. Diğer geriye kalan 100,000,000,000 galaksiden hiç bahsetmedim bile.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Koskoca evrende nokta kadar bir yerdesin. Bütün bu evrenin biz insanlar için ve senin peygamberin için yaratıldığına inanacak kadar egoist misin?

0|1
    1|3
  • Bu gece sana hiç iyi şeyler olmıcak bence,bozmuşun kafayı gardaşş.

0|0
    0|0
  • ya şu bi gerçek ki, Güneş Sistemi'nde hayat koşullarının oluştuğu tek yer Dünya olduğu için Dünyada yaşam oluşmuş

ozaman diğer birçok sistemde de hayat koşullarının oluşacağı gezegenler vardır illa ki başka canlılar vardır buna tüm kalbimle inanıyorum

0|0
    0|0
  • Carl Sagan oku

(sorunun 2. paragrafını sevmesem de)

0|1
    0|0
    • işte orada bir yerde zaten bu uzaylı arkadaşlar, gözden kaçanlar

• var.

0|0
    0|0
  • e.t var bence de.ama buyumustur o ya:( hiii, ya olduyse?:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gezegenden oluşan boşluk

0|0
    0|0
  • işin bu kısmı insana kafayı yedirmek için yeterli

0|0
    0|0
  • var dostum dünyamız bir gezegenin patlaması parçalanması sonucu oluşmuş yani dünya gibi insanoğlunun yaşabileceği milyonlarca gezegen var koskoca evrende sadece biz olamayız uzaylılar var ya bi şey sorcam şimdi Allah ne yapıyo bizi mi gözetliyo işi sadece biz miyiz bence milyonlarca tür uzaylı var belki trilyonlarca

0|0
    0|0
  • Kitapta yazıyor ya işte. NASA falan da boşa uğraşıyor zaten. Geri zekalı herifler.

0|1
    0|3
  • Tabiki vardır, Teknolojimiz gelişmeye başlayınca milyonlarca yıl sonra bu evrenleri de görebileceğiz bence

0|0
    0|0
  • eger varsa gelsinler biran önce bombamı atıolar 2 yemi bölüolar patlatıolarmı deneymı yapıolar napıolarsa yapsınlar kurtatrsınlar bizi :D

0|0
    0|0
  • olabilir tabiki allahın taktiri

0|0
    0|0
  • E.T yok arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Tabi ki yalnız değiliz.

0|0
    0|0
  • 18.000 olmasin o sakin