10-14 yaş arası çocuklar için kitap önerileriniz nelerdir arkadaşlar?

10-14 yaş arası çocuklar için kitap önerileriniz nelerdir arkadaşlar? Dünyadan bihaber öğrencilerimin ufkunu açacak ve seviyelerine ağır gelmeyecek her türlü kitap önerinize açığız.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir tüyo verebilirim, bir zamanlar Maarif Bakanlığı Kolejleri kapsamında çocuklara okutulması uygun görülen 9 kitabın da 13-14 yaşındaki çocuklara rahat bir şekilde okutulabileceğini düşünüyorum.

Bülbülü Öldürmek, Sineklerin Tanrısı, Çavdar Tarlasında Çocuklar ve Hayvan Çiftliği bunların arasında şiddet ile önerdiklerim olacaktır.

Kitaplar hakkında biraz araştırma yapabilirsiniz, ardından birlikte de mesajlaşır, üstüne tartışır, bir kara veririz. Elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım.

Daha küçük çocuklar için ise bir şeyler düşünebiliriz.

0|0
    0|0
    • 10-12 yaş aralığına ise, Küçük Prens, Mutlu Prens, Momo, Şeker Portakalı, Beyaz Diş vs. gibi kitaplar okutabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Su Kuzusu

0|0
    0|0
    • Kimin acaba bunu ilk defa duydum

• bakacağım. teşekkürler

• Rica ederim

• cin ali serisi tom miks

0|0
    0|0
    • ufuk açacak dedim yalnız

• ne kadar iyi okuyucu olduğunuz belli :D

• hahahah güldürme yaa :D :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Küçük Prens (bana kalırsa insanların hayatı boyunca en az 3 kez okuması gereken kitaplardan, ilk okuyuşları bu yaşlarda başlamalı).
    Benim o dönemde fantastik romanlar ilgimi çekerdi ve çoğu insanın lise döneminde okuduğu kitapları okurdum, o yüzden önerilerim fazla gelebilir, bunu göz önüne alarak değerlendirin: 100 Temel Eser, tam zamanıymış gibi görünüyor, ben o dönemlerde 100 Temel Eser'i okumuştum. Kitaplarla ilgili her gün ya da her hafta 5 dk bile geribildirim alsanız (soru-cevap gibi) bu onlara çok şey katar.

0|0
    0|0
    • teşekürler. Küçük prens listemin başında. 100 temel eseri toplamaya çalışıyorum şu an .

• yok malesef. ben ikinci dönem oluşturmaya çalışacağım.

• bana mesajla adres göndersene, şu an istanbuldayım ve yanımda yok benim çocuk kitabım ama arkadaşlarımda olan varsa göndeririz size

Yükleniyor...