Orta Dünya hayranları var mıdır?

Aranızda benim gibi yüzüklerin efendisi, hobbit kısaca orta dünya hayranları var mı :)

0|0
5|45

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Hobbit, Yüzüklerin Efendisinin yerini tutmasada severiz

1|0
    0|0
  • Var olmaz mı.

0|0
    0|0
  • Hayranıyım.
    J. R. R Tolkien'in kitapları var bende.
    Ayriyetten LOTR'un tüm oyunları var :D

1|0
    0|0
  • Evet Gandalf adamdır.

0|0
    0|0
  • nefret ederim o filmlerden

0|0
    0|0
  • inanır mısın serisine daha dün başladım yüzük kardeşliği bugün iki kule yarın kralın dönüşü olmak üzere

0|0
    0|0
  • orta dünya demek ROHAN demek :D http://hizliresim.com/W6XYN8

0|0
    0|0
  • kitapların hayranıyız filmlerin değil.
    filmler icat oldu seri çoluk çocuğun profil fotoğrafı/takma ismi oldu. glorfindel'in / tom bombadil'in olmadığı öykü yüzüklerin efendisi değildir.

0|0
    0|0
    • Kitapların yerini hiçbir şey tutamaz ama lotr filmini yinede başarılı buluyorum. Ama profil fotoğrafı vs. için haklısın.

• İçinde aşk/duygusallık olmayan filmler pek tutulmuyor bildiğimiz gibi. O yüzden ufak ufak sahneler katmayı da kendisi için uygun görmesi pek mantıksız değil gibi. Hiç orta dünya hayranı bir kız tanımıyorum sebebide aşk meşk olayının olmamasından kaynaklı bence. En azından hobbit kadar kötü bir yapım değil yüzüklerin efendisi

• hobbit tek kitap, ondan iyice saçma oldu.

• nefret ederim

0|0
    0|0
  • Var...

0|0
    0|0
  • savaşın olduğu herşeye haranım adam gibi bir savaş tabiki hoş oda saçma olur ama yinede delikaanlı gibi dövüşen vardır demi :)

0|0
    0|0
  • Bu tür yapımlar her daim saçma gelmiştir bana..

0|0
    0|0
    • Kitaplarını okusan saçma gelmez. Her yazarın yapamayacağı bir şey kitap değil bir dünya yaratılmış burada. Edebi yönden de bir o kadar başarılı hepsi

• Birçok orta dünya makalesi okudum ve birçok oyun oynadım orta dünya da gecen bir roman da orta dünya hakkında yazasim. var aslında

0|0
    0|0
  • Var tabi olmazmı
    Orclar , elfler , hobiitler , büyücüler , insanlar , cüceler , dokuzlar , entler , troller vs birsürü :)

0|0
    0|0
  • dün gittim hobbite iyiydi baya

0|0
    0|0
  • Tauriel aşkımm benimmm :D Middel Earth :=))

www.superbwallpapers.com/.../

0|0
    0|0
  • orta dünya ne demek

0|0
    0|0
  • Vardır elbet.

0|0
    0|0
  • Yüzük kardeşliği ilk kez vizyona girince tanıdığımız tüm frpciler (40 kişi kadar) topluca gitmiştik sinemaya. Shire görününce gözümden yaş gelmişti o derece... Aaaah ah eski günler

0|0
    0|0
  • hayatımda gördüğüm görebilceğim en yaratıcı en mükemmel film. orta dünya deglde eskilerde yasamı bnde merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Ben Shire'de yaşıyorum :)

0|0
    0|0
  • Benide yazın

0|0
    0|0
  • Güzel filmler :D

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • tabiki.6 kitabınıda aldım okumaya başladım. film serisinin her filmini 8-10 kez izledim hala daha izlerim :)

0|0
    0|0
  • Bizim köy aynı böyle git orda yaşa sen :)

0|0
    0|0
  • Ben.

0|0
    0|0
  • İllaki.

0|0
    0|0
  • Narnia Günlükleri

0|0
    0|0
  • Olmaz mı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet ben de sıkı bir orta dünya hayranıyım ama kızlar pek hoşlanmyor genelde

1|0
    0|0
  • Orta dünya hayranı degilim

0|0
    0|0
  • ✋ Orta Dunya'ya tasinabilirim. Happily Ever After with Legolas 💕💖

0|0
    0|0
  • Ben varım cağnım.

0|0
    0|0
  • tek bir sorum var sence de orta dünya fantazilerdeki gibi mistik güçlerle mi hüküm sürmüştü?

0|0
    0|0
Yükleniyor...