Yurtdışı için gidenlerden tavsiyeler neler?

Yurtdışına gezmek için veya en fazla 1 ay yaşamak için ülke olarak nereyi tavsiye edersiniz? Erasmusla (veya wat'la) gidenleriniz varsa nereye gittiniz? Harcamanız ne kadar oldu?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Bir çok Avrupa ülkesine gittim sürekli seyahat ediyorum zaten:) Erasmusla gideceksen iskandinav ülkelerini öneririm eğitimler dünyanın en iyisi çünkü... wat la seçenek zaten sadece usa :D ama ben olsam erasmus ya da gençlik programlarıyla giderim ki zaten sürekli gençlik ile gidiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Norveç'e git

0|1
    0|0
  • Italya gezmek icin de egitim icin de mukemmel.

0|2
    0|0
  • Norveç'e git.

0|1
    0|0
  • Sterlin ve Eurodaki artis yurtidisi gezilerinj baya etkiledi. Ingiltereyi tercih etme cunku hem pahali bir ulke hem de parasi tlnin 3.5 kati. Konusmak istedigin dile gore bir yer tercih etmen daha mantikli aslinda. Erkenden alirsan amerikaya gitmek guzel olabilir cunku yemek icmek kalmak daha uygun fiyata denk gelir avrupa ulkelerine gore

0|0
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkür ederim malesef ingiltere pahalı dediğiniz gibi :/ fakat bir borsacı olarak ufak bir hatayı düzeltmem gerekecek :D Euro son bir yıldır düşüşte ve böyle giderse yaza doğru usd ile eşit seviyeye gelecektir ve dediğiniz gibi gbp için yükseliş devam etmekte

• Ulke sinirini gecmedim:-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben bu hayat şartlarından yurttan bile dışarı çıkmam ;)

1|1
    0|0
  • Macaristan , Hirvatistan ya da Polonya ya git hem parasal sikinti fazla cekmezsin , hemde hangi amacla gidersen git doyarsin 1 ay icin ideal

0|1
    0|0
  • http://www.celebialper.com/
    Bu siteyi ziyaret et, kesinlikle cevabını bulacaksın!

0|1
    0|0
  • ingiltere cok pahalı fransada :D paran var mı once soru bu amerıkaya gıt en ıyısı orası japonyada cok guzel :D böle bıraz daha azsa paran sırbıstan falanda cok guzel yerler , prag efsanedir :D

0|1
    0|0
    • para pek sorun değil borsa sağolsun :D ama şuanki bütçem ingiltereyi kaldıramayabilir :) japonyayı hiç düşünmemiştim açıkcası sırbistan'ı da öyle farklı fikirler için teşekkür ederim :)

• ABD derim orayi gormeden gezdim deme ozellikle californiya bence mukemmel

0|1
    0|0
  • Avustralya ve İtalya da Yaşadım Görüp Gezmeni Tavsiye Ederim..

0|1
    0|0
  • Gezmek için güney fransadan şaşma :-) nice, Saint tropez, monaco, cannes, ibizaya falan da gidersin ;-)

0|0
    0|0
  • gitmedim

0|0
    0|0
  • Bosna hersek

0|0
    0|0
  • italya ya git

0|0
    0|0
Yükleniyor...