Depresyonik metalciler yerine, eşcinsel hipsterlarla takılmak daha eğlenceli değil midir?

kafa sallamaktan beyin hucreleri olmus, dinledikleri muzikten yayilan frekans yuzunden depresyonik hallere burunmus metakcilerdense, baba parasi yiyen, eglencenin dibine vurmayi bilen, yuzunde link ifadesiyke dolanan hipster gencligi tercih etmem benim sucum mudur?

0|0
1223

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Öncelikle hipster denilen insanlar senin anlattığın gibi baba parası yiyen şimdiki kaşını deldirip rasta yaptıran, bir ona bir ona özenen marjinal görünme çabasında tipler değildir. Metal dediğimiz müziğinde çeşitleri vardır ama genel olarak metalcilere de karamsar diyemeyiz (en azından gerçek metal dinleyenlere emre aydın tayfası değil) onları da sanırım emolarla veya diğer nihilizm temelli punk veya post-punk benzeri tarzlarla karıştırman muhtemel. Özetle anlatmak istediğim bütün bunları bilmezken eksik bilgilerle insanları sınıflandırman (ya da en azından buna çabalaman) sanırım tam bir kezban olduğundan kaynaklanıyor.

Saygılar.

1|1
    0|0
    • hangi eziksen git ol lutfen. hangi hesabindan engellediysem seni. diger hesabindan girip atip tutman komik kacti. bebegim ok.

• Değil.net

2|0
    1|1
  • Üstüme alındım :(

2|0
    0|1
  • isteyen kafasını sallasın, isteyen poposunu.bana ne :/

1|0
    0|1
  • Hipster kültürü hortladı mı yine :( Öyleyse Mustafa Sandalcıyla soruya cevap vereyim: hipstersen dağlar dağlar :)

Tepkisel Not: Headbang beyin hücrelerini öldürmez.

0|0
    0|0
    • yavas yavas hort yapti. son iki senedir hizla yukseliyor. uc senede ortalik hipsterdan gecilmez diye bir ongurum var. ne kadar tutar bilinmez.

• Metal müzik konusunda over-doz zehirlenme var demek istedim :)

• o olabilir bak. gozlerimi acti. ohh jesus. peygamber tabe :D

• her turlu takılırım canlarım benım onlar ayy yerım ben onları gelın lan sıze bı oralet ısmarlıycam der kulaklarından ceker oturtururum koseye onları ellerıne bı lolıpop yanına 2.5 sekerlı bı oralet soylerım nıyak nıyak ıcerler gonderırım sonra evlerıne

0|0
    0|1
  • O değilde şu ifade olayına koptum ya...İpimle kuşağım he :D :D hahahah.

0|0
    0|0
  • Over sen misin?

2|0
    0|2
  • Normal insan yok mu ablacigim senin etrafinda

1|0
    0|0
  • kahlo sende olmasan sitede herkes horlamaya başlayacaktı

0|0
    2|2
  • Kahlo bir de senin dilinden anlasam çok iyi olacak ama hayırlısı bakalım. Kısaca insan mı tercih etsem hayvan mı? Diye sorsan daha iyi olurdu.

0|0
    1|1
  • Niye metalciler depresyonik oluyo ki

0|0
    0|0
  • sacma ben sadece aşığım hemde aşkım burada sizce kim olabilir

0|0
    0|0
  • Standart bir erkek lazım sana

0|0
    0|0
  • yazdıklarından birşey anlamadım ama

Parti varsa ben de varım :)

0|0
    0|0
  • sen takıl bana gör o zaman eğlencenin dibine vurmak neymiş. saçma sapan bir soru olmuş gerçekten..

0|0
    0|0
  • s.o.s.

0|0
    0|0
  • yok yok eğlence iyidir aynen devam :)

0|0
    0|1
  • değildir.

0|0
    0|1
  • niye normal insanmı kalmadı galaksimizde

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• Ayrımcılık yapmayalım, hepimiz kardeşiz.

http://www.youtube.com/watch?v=5cuzUTZ3dIQ

0|0
    0|0
  • Metal candır.

0|1
    0|0
  • Rock-metal dinlerim. Depresyonda da değilim. Sen yanlış kişilerle takılmışsın güzelim :D Boşuna polemik yaratma...

0|0
    0|0
    • ne dinliyorsun?

• silbaştan yaşamak gerek bazen hayatı ...

• sebnem ferah falan ok :D

• özenti özenti takilma bi.

2|2
    0|0
  • Değil...

Tabi ki bebeğim kimse bizi tercihlerimiz için yargılama hakkına da sahip değil zatenn :) ayrıca şahsen aynı tercihi yapıyorum :) en azından depresiflik yerine eğlenceyi tercih etmek daha mantıklı :)

0|0
    0|0
  • eğlence olsunda her türlü dibine vurmaya hazırım..

0|0
    0|0
  • marjinal olanları ben de severim.

escinsel oldugum için kendimi seviyorum

1|1
    1|1
  • ikisinden de cacıga salatalık olmaz.

1|0
    0|2
  • over sen misin :))

0|0
    0|0