Gece Gece Sizlere Konser verdim arkadaşlar :) Sizce bu performanstan sonra gitarı kırıp yakmalı mıyım?

Can sıkıntısı, deşarj olma çabaları... Tipime aldırmayın lütfen en paçoz halimle çektim :) Ve yorumları yazarken lütfen "amatör" olduğumu unutmayın ;)

www.facebook.com/video.php

Güncellemeler:
2. Soru: Sizce hangi tarza yönelmeliyim?
...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sesiniz çok hoş nefesinize sağlık.
    ama küçük önerilerim olacak; gitara daha yumuşak davranın ve şarkının dik bölümleri içim biraz daha pes söyleyin ayrıca sesiniz türküye gider deneyin.:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• müzik kulağım pek yoktur ama dinleyipte anladığım kadarıyla güzel gitar çalıyosun sesinde ortalama mükemmel bir sesin yok ama şarkıyı söylerken rahatsızda etmiyo sesin temiz bir sesin var yani slow yabaş tempolu şarkılar tam senlik yabancıda söyleyebilirsin ama canlı hareketli söyleme bence sesine gitmez emeğine sağlık

0|1
    0|0
    • Haklısınız hareketli denemiştim ama söyleyemiyorum. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

• Rica ederim bende teşekkür ederim sonuçta bir emeğiniz var bunu bizimle paylaştığınız için

• Sesin guzelde sanki turkuyemi daha yatkin ne. Boyle dinlerken tam turku soylemelik sesin oldugunu dusundum bence birde turku soyle:)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Sıradaki uzun hava senin için gelsin o zaman :) Şaka bir yana ben de seninle aynı fikirdeyim. Bakalım neden olmasın...

• Rica ederim umarim birde turkunu dinleriz basarilar:)

• Bakalım kısmet. Söyleye bilirsem paylaşmak isterim tabi :)

• Beğendim 👍👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ses kotu degil normalin ustunde gitarda iyi ama biraz rahat davran gitara :D

0|1
    0|0
  • tuhaf bişeyler yazacaktım lakin bence çok başarılı.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Görüşleriniz benim için önemli açık yazabilirsiniz.

• gizli yazıyorum prensip meselesi :) açık oynanmamış ayar yapılmamış ses ile söylüyorsün yeni şarkıcılara taş çıkarabilirsin. o ses e katılmayı dene derim.

• Böyle bir yorum alabileceğim hiç aklıma gelmemişti. Çok teşekkür ederim ama O ses gibi yarışmalara katılacak kadar donanımlı değilim maalesef. :)

Yükleniyor...