Müşterilere hitap edebilcek sarkı önerileriniz nelerdir?

Arkadaslar normalde bar programı yapıyordum hep repertuarımda ona yatkın şu an öylr diyelim bir Cafe ile anlastım bir cafede olsanız hangi şarkıları isterdiniz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne tarz bir kafe, gelen musterilerin yaslari kac, hangi siniftan musteriler geliyor, cafe hangi muhitte, insanlar oradan ciktiktan sonra muhtemel gidecekleri yer neresi, calarken tek misin, hangi muzik aletini caliyorsun veya ne tarz soyluyorsun? Bunlar hep bilinmesi gereknler..

0|1
    0|0
    • Hocam alternatif yapıyorum bar programında rock agırlıklı tek gitar kendim çıkıyorum ortancı yaslar diyelim hem genç hemdr yasını alan kişiler evlerine gidecekleri bir semt burdan çıktıklarında pop alternatif rock hepsini söyleyebilirim türkçe tabiki

• anadolu rock konsepti, araya soft pop, powerTR akustik albümleri tarzında lezzetli parçalar dan da araya serptiğinde, bikaç rahmetli Cem karaca , birkaç kurtalan ekspress , biraz eski folklorikler ( aldırma gönül ) tarzında, birkaçta power türkü girdimmi gece biter =)

• Güzel bir paylasım oldu hocam sagolun daha baska öneriler olursa beklerim :) sagolun :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...