90'lara ait unutamadıklarınız nelerdir?

Benim unutamadıklarım harika çizgi filmlerimiz, ateri, tasolar, bakkalda satılan o zamana özgü abur cuburlar, güzel diziler ( mesela Ruhsar ) , tv progyamları, çok güzel yıllardı ya çok özlüyorum o yılları.

0|0
17|13

En İyi Erkek Görüşü

• En çok özledim komşuluk bağları o günlere ait, bilye oynamak tahta araba yazın kışınkızak kaymak, su kanalında yerden buldumuz izmaritleri yarıştırmak, kapaklarla oynamak çizgi filim hiç izlemezdik. Her gün evlerde maç yapardık kışları yazında sokağımızda, radyo dinlemek merakla arkası yarınları beklemek.
    Dolu ya şimdi hepsi aklıma geliyor tuhaf oldum kanki

0|1
    0|0
    • Her şey samimiydi o zamanlar ya ve küçücük bir şeyden oyun çıkarırdık hayal gücümüz genişti.

• Hayır aklıma gelmedi isim olarak

• Erkeklerin ayakkabı modeli o ucu sivri küt, topuk yuvarlak genelde artis tipler giyerdi. :-) kadir inanır tarzı böyle ses çıkarırdı tok tok diye, o sesi duyunca bil ki sözü geçen bir kapadayı geliyo:-)

Kızlar Ne Diyor 17

• Sorunu okuyunca aklima bu sarki geldi:
    https://www.youtube.com/watch?v=akcDC0V-A0w

0|1
    0|0
  • Süper Mario, Çelik'in Hercai şarkısı, bol sıfırlı paralarımız...

0|2
    0|0
  • Taso :)

0|1
    0|0
  • Vaay guzel bir konu basligi :) bakkallarda sulugöz vardi gozlerden yas getiren türde eksi bir sakiz artik yok bir de patlayan şekerler :)

0|1
    0|0
    • Bide kasetler vardi sevdiğimiz sarkiya denk getirmek için kalemle ya da parmakla çevirir dururduk :) zeyna vardi hayrandim o kadina :)

• Pazar banyosu sineması bizimkileri, gecelere kadar mahallede çocuklarla oyunlar, ruhsar çılgın bediş luz clarita, atari 9999 in 1, leblebi tozu patlayan şeker meybuz, hugo, barış manço ve daha bir sürü. Anıları özlemleri o kadar çok ki bu kadar karakter bunları anlatmaya yetmez.

0|1
    0|0
  • Yaz gelince gece yarilarina kadar komsularla kapilarda otururduk cekirdek yerdik mahalleden arkadaslarla sokaklarda oyunlar oynardik.. simdi nerdee komsuluk bilr kalmadi

0|1
    0|0
  • Hugo ve Tolga Abi

0|1
    0|0
  • Leblebi tozu :))

0|1
    0|0
    • :( duygulandım bak şimdi kendine özel bir paketi vardı

• Hayatın bana en büyük hediyesi 90'larda çocuk olmam :)

• Sokakta oynayan son nesiliz biz cok sansliyiz :)

• dogum tarihim :D

0|0
    0|0
  • Sokakta gece yarilarina kadar oynanan saklanbaclar.

0|1
    0|0
  • Simiiiiieeeeeeaeeeaaaaaattttt:))))
    Ne oynardik ama :))

0|1
    0|0
  • Çizgi filmler ~.~

0|1
    0|0
  • Taso koleksiyonlarımı bende özlüyorum bazen

0|1
    0|0
  • Ateride Ordek vurmacayı unutamam :)) 32 ekran tüplü televizyonda hele :DDDD

0|1
    0|0
  • Serdar ortaç, kenan doğulu, çelik, mirkelam, burak kut sarkilari

0|1
    0|0
  • Bücür cadı

0|0
    0|0
  • Doğum günüm. Hiç unutmam özellikle o günü seçtim. :D barış Manço nun çocuk programı çok izlerdim. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...