Bir filmin en çok neyi seni kendine çeker?

Bir filmin en çok neyi seni kendine çeker?

• Görsel efektleri
    A seç
  • Hayal dünyası
    B seç
  • Flashbackler
    C seç
  • Duygu yoğunluğu
    D seç
  • Aşk sahneleri
    E seç
  • Kurgusu
    F seç
  • Diğer (Belirtiniz)
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3319

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle kurgusu. Iyi kurgulanamamis bir film, istedigi kadar mukemmel efetlere, oyuncu kadrosuna, duygu yogunluguna, ya da ne dersen iste ona sahip olsun o film basarisiz olur. Insani icine cekemez, etkileyemez. Etkileyici olmayan bir film de bir seye benzemez. Yukarida saydigin her sey kurguya bagli, kurgusu iyi film icinde onlar anlam kazaniyor, etkileyici olur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• kesinlikle görsel efektler, adamların teknolojileriharika, gerçek gibi fantastik film çekiyorlar biz daha eşekten düşme sahnesini çekemiyoruz bkz: hükümet kadın

0|1
    0|0
  • afiş ve trailer öncelikli

sonra film türü ve konusu.

0|1
    0|0
  • Sevişme, yalaşma sahneleri.

0|2
    0|1
  • Konusu ve kurgusu. Bir de sonu güzel bitsin lütfen.

0|1
    0|0
  • Kurgu

0|1
    0|0
  • Oyunculari.

0|1
    0|0
  • Beni en çok etkileyen, oradaki duyguyu bana yaşatması, o anı hissettirmesi. Tüylerimin diken diken olmasını da sağlayan, sanırım 'duygu yoğunluğu'dur.

0|2
    0|0
  • Konusu ve oyunculuğu.

0|1
    0|0
  • Görsel efektleri

0|1
    0|0
  • Görsel efektler. Ben genellikle filmleri gerçek hayatta göremeyeceğim şeyleri görmek için izlerim. Tabii bir yerde kurgu ve oyuncuların performansı da etkiler. Yine de beni görsel efektler çeker işte c:

0|1
    0|0
  • Aşk sahnesi

0|1
    0|0
  • Oyunculuğa bakarım. Rol yapamıyorsa izlemem. Dizilerde de aynı şekilde.

1|1
    0|0
  • Hayal dünyası

0|1
    0|0
  • kurgusu

0|1
    0|0
  • Kurgusu ve filmin sonunda şaşırmam lazım tahmin ettiğim sey çıkınca zevk alamıyorum

1|1
    0|0
  • Romantik komedi arası bişiler
    Trajedi komik de olabilir

0|1
    0|0
  • Kurgusu ve duygu yoğunluğu.

0|1
    0|0
  • Müzikleri..

0|1
    0|0
  • Sosyal mesaji

0|1
    0|0
  • konusu ve kalitesi

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 19

• Senaryosu...

0|1
    0|0
  • vurucu sahneler diye tabir ederiz ya. onlar bir filmin en sevdiğim yerleri. mesela Örümcek Adam 3'de. malum örümceğimiz bunalıma girer de bir kilise mi, gökdelenin mi bir şeyin tepesinde oturur ya. o sahne beni çok etkiler. Terminatör 2'de ablanın adını unuttum. o gördüğü rüya en sevdiğim acayip sahnelerden. sonra Ölü Ozanlar Derneği'ndeki intihar. Matrix 2'de neo'nun trinity'i kurtarmaya gittiği, arabaların havada uçuştuğu sahne.

yine mesela Kemal Sunal abimiz. ben herkesin aksine Kemal abiye dram rollerini çok yakıştırırım. Polizei filminde arkadaşları onu kandırmıştı, kız da pas vermiyordu. evine gitti. kuşunun kafesi düşmüş ve kuş kaçmıştı galiba. kafesle beraber yere uzanıp ağlaması acayip ötesi bir sahneydi benim için. canım yemek ister gibi ağlamak ister o sahnede.

0|1
    0|0
  • "Sadece Sen", "İncir Reçeli" gibi filmler kurgusu ve duygu yoğunluğu bol olan filmler. Filmi izlemenin başka hissetmenin başka olduğunu gösteren filmler izlemeyi seviyorum. Ve gerilim filmleri iyi :D

0|1
    0|0
  • Hikayesi..
    Mesela : Olağan Şüpheliler konusu gibi
    Herkesin saf salak topal bildiği insan aslında herşeyi yapan planlayan kişi

0|1
    0|0
  • Genel olarak anlamlı ve sağlam konulu olması gerekir. Film izlemek için film izlemem pek. Mesajlar verecek ve düşündürecek. P. K gibi mesela.

0|1
    0|0
  • görsel efekt + kurgu

0|1
    0|0
  • Konusu onemli benim icin sonrada gorselligi

0|1
    0|0
  • konusu ve akışkanlığı. türk filmlerinin en kötü yanı girişte gelişmede sorun yok. sonucu bağlayamıyorlar :(

0|1
    0|0
  • Aşk sahneleri

0|1
    0|0
  • " A " dedim..

0|1
    0|0
  • Başrol kadın oyuncusu

0|1
    0|0
  • :D daha sıkları gormeden kurgusunu aradım.. game of thrones bir kurgudehas yapımdır gelmıs gecmıs en ıyı olmasının sebebıde budur yoksa daha cok eglendıgım dızılerde var ızlerken kendımı daha cok buldugum

0|1
    0|0
  • Replikleri ve gizemli karakterleri

0|1
    0|0
  • Korku gerilimse her türlü çeker :D

0|1
    0|0
  • Kendimi özleştirebildiğim bir ana karakter varsa o filme bayılmam olasıdır.

0|1
    0|0
  • duygu yogunlugu

0|1
    0|0
  • konusu

0|1
    0|0
  • Doğal olması. Festival filmleri haricinde film izlemem.

0|1
    0|0
  • Orjinal dil olmasi

0|1
    0|0
Yükleniyor...