Yaşar Kemal Yoğun Bakımdaymış Doğru mu?

Arkadaşlar usta yazar Yaşar Kemal yoğun bakımdaymış çok üzüldüm yeni öğrendim sizin haberiniz var mı?
Site iyice bağımlılık hali yaptı bir ben de değil ki ÇOĞU herkes Dünya'dan bir haber
2 öyküsü 30 ya da daha fazla Roma'nı sonra bir tane çocuk Roma'nı vardı yanılmıyorsam denemesi vardı bir tane de şiiri vardı yine yanılmıyorsam siyasi görüş istemiyorum onu bir kenara bırakın usta yazar yoğun bağımdaymış Siz ne kadar tanıyorsunuz Yaşar Kemal'i
Allahtan şifa diliyorum... :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk kitabını okuduğum gün dün gibi aklımda "Hüyükteki Nar Ağacı" nı Anadoludaki toplumsal düzeni anlatırken kendisini bir ırgat olarak tasvir edip toroslardan bizlere çiçek toplatan satırları geldi. Hiç yakışmıyor ona böyle yatmak umarım bir an ama bir an önce iyileşir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• EEEEEEE o kadar insan kesilip geberiyor şimdi bu adam yoğun bakımda diye çok üzülürsem diğerlerine ayıp olur

0|1
    1|1
  • Evet birhaftayi askin suredir rahatsiz kendisi

0|0
    0|0
  • Yaşar o :p

0|0
    2|0
  • ben seni anladım amacın şehvetli değilde sevgi kokan merhametli bir sarılma öptügünde kenini kirlenmiş değilde temize cekilmiş hissi veren öpüşme serinlik verecek. içinde güzel duygular uyandıracak ama şehvetsiz değile sevgi ile sarılan öpen erkek zor.

0|0
    0|0
    • hop ne oluyor alakasız bir paylaşım oldu farkında mısın yorumun kaldırılır kuvvet muhtemel

• ben kim azgınlaşmak kim tövbe ama bu soruda bu görüş olmamalı oraya etiketleseydiniz ya

• ne fark eder öpüşme istediği bazen geliyor dediniz bu azgın olma duumu mu yoksa sevgi merhemetli bir aşk dolu öpüşme mi merak ettim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...