Bu Resimde Tanıdık Birini Bulan varmı? :) ?

http://i.hizliresim.com/vQ6rEm.jpg

Resmi büyütüp öyle bakın..

Bakın bakalım kimleri tanıcaksınız? :)

Güncellemeler:
Resimde Atatürk yok galiba gören varmı? Biz göremedik .
http://www.ntv.com.tr/arsiv/id/24947600 araştırdım burdan resimdeki toplam 103 kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz arkadaşlar..
ama resmin kime ait olduğu yazmıyor galiba..

0|0
28|67

En İyi Erkek Görüşü

• En başta tepede Bill Gates, yanında ki ya Homero ya da Platon, onun yanındakini çıkaramadım. altta Pele yanında büyük Çin Hükümdarı Guan Yu, tahttaki Geulla, yukarısında Lenin yanındaki Bill Clinton, Yanındaki Petro, yanında Margaret denen lanet kadın yukarda Bruce Lee altında şapkalı Churcill üstte paletli Matisse, diye devam ediyor.

Stalin, Marx, Nietsche, Picasso, Abraham Lincoln, Modzard, Yaser Arafat, M. Jordan, Presley, Marlyn Monroe, George Bush, Fidel Castro, Gandi, Che Guevara, Saddam, Mike Tayson, Henry Ford, Putin, Loutrec, Hideki, Tojo, Michaelengello, Tolstoy, Beethowen, Van Gogh, Konfüçyus, 2. Elizabeth, Mao Zedung, Alexandr Puşkin, Marcel Duchamp, Rodin, Usame Bin Laden, Charli Chaplin, Gorbaçov, Salvador Dali, Ariel Sharon, pavorotti, Da Vinci ve Sigmund Freud u tanıyabildim.
    Diğer bir kaç kişinin adı gelmedi aklıma :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• Adolf Hitler Ernesto Che-Guevara Bruce Lee Pelé Mike Tyson Charlie Chaplin Marilyn Monroe Wolfgang Amadeus Mozart Elvis Presley Vladimir Lenin Queen Elizabeth Genghis Khan Karl Marx Marlon Brando Michael Jordan (Emin değilim) Mahatma Ghandi Albert Einstein Johann Wolfgang von Goethe Jean Jacques Rousseau Friedrich Nietzsche Julius Caesar Aristoteles Abraham Lincoln.

İlk bakışta aklıma bunlar geldi :P

0|0
    0|0
    • Oo en çok siz görmüşsünüz maşallah iyi gözlemcisiniz :)

• Sanki yok gibi görünüyo kimse görememiş. Bende yaser arafatın yanındaki adamı atatürke benzettim omu acaba

• Herkesi tek tek inceledim Atatürk yok maalesef.

• Başbuğ ATATÜRK'ÜN, Olmadığı, İçersinde Tarihte Çeşitli Yerlere Sahip Olan İnsanların Resmedildiği Bir Tablo..

Not: Gereksiz.

0|1
    0|0
  • Einstein..

0|0
    0|0
  • Charlie Chaplin, Pele, Adolf Hitler, Pele'nin yanındaki kılıçlı da Cengiz Han'a benziyor, Bruce Lee, Albert Einstein, Gandhi, Napolyon Bonapart, en sağ üstteki kırmızlı Cesar'a benziyor ama emin değilim. :)

Koca resimde çıkara bildiklerim bunlar. :)

0|0
    0|0
  • tolstoy, mao, stalin, fidel kastro, hitler charlie chaplin, cengin han, karl marx, ariel şaron, lenin, konfüçyüz, mahatma gandi, pele, marilyn monroe, elvis presley, dögol, winston churchill, george w bush, marlon brando, yaser arafati bruce lee, einstein, che guevera, friedrich nietzsche, kim jong, usema bin ladin, napolyon, cengiz han, mozart, pavarotti, clinton, elizabet, margaret teacher, bill gets, michael jordan bu kadar bulabildim yanlış benzettiklerim olabilir

0|0
    0|0
  • Che, Cengiz Han, Napolyon, Motzart, Stalin, Galilleo, Einstein, Nietzsche, I. Elizabeth, Lenin, Pele, Batlamyus, Hitler, Freud, Churchill, Bin Ladin, George Bush, Mao, Elvis Presley, Ghandi, Morgan Freeman, Bruce Lee, Vincent van Gogh, Charlie Chaplin

0|0
    0|0
  • atatürk yok

0|0
    0|0
  • Atatürk yok. Saddam Hüseyin'den Einstein'a kadar koymuşlar ama Ata'm yok.

0|0
    0|0
  • arafat
    che
    godfather

0|0
    0|0
  • hitleri gördüm ilk sonra Marx gersi 60 tane falan tanıdım

0|0
    0|0
  • at var kartal var işte.

0|0
    0|0
  • tanıtık yok

0|0
    0|0
  • Hepsini tanıdım

0|0
    0|0
  • Mike tyson
    Einstein
    Charlie Chaplin
    Elvis Presley
    Nelson Mandela
    Marx ya da freud mu biri daha vardı nerdeyse çoğu adı tarihe geçen insan var çok güzelmiş lan:)

0|0
    0|0
  • freud lenin stalin marks einstein saddam putin mao abraham lincoln napolyon marlon brando bruce lee cengiz han hitler chaplin mozart gandhi

0|0
    0|0
  • Bruce Lee.

0|0
    0|0
  • ben yokum

0|0
    0|0
  • charlie Chaplin, Einstein, bruce Lee, sezar, Sokrates, cengizhan ve Moğollar, mike tyson, pele, gerorimo, jackie chan

0|0
    0|0
  • pele, bruce lee, charlie chaplin, muhammed ali sanırım, putin,
    einsetin, abraham lincoln sanırım, cengizhan, bide mısır piramitleri asdasdasd

0|0
    0|0
  • Che , da vinci , mao , charlie chaplin , napolyon

0|0
    0|0
  • Basketçiyi bile koymuşlar, Atatürk yok. Vay anasını.

0|0
    0|0
  • Eski ünlü tarihi şahsiyetler var yazmaya kalksan sayfa sığmaz

0|0
    0|0
  • Putin'in düştüği hallere bak!

0|0
    0|0
  • Pele
    Albert Einstein
    Bruce Lee
    Charlie
    ve daha fazlası :D

0|0
    0|0
  • İsa musa putin, lincoln, eistien, bruce lee daha çok teldr yazmadı dert oldu.

0|0
    0|0
  • Charlie Chaplin abraham Lincoln platon yığınla var tanıdık

0|0
    0|0
  • aaa bizim koyun ne arıyo orda :D

0|0
    0|0
  • Onlarca :))

0|0
    0|0
  • Vladimir ilyiç lenin, josef stalin, che qouera, karl max, mandela, saddam hüseyin, hitler, Charlie caplin

0|0
    0|0
  • napolyon , albert einstein, abraham lincoln

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 28

Yükleniyor...