Ufolar tarihimizi değiştirdi mi?

Bu illüstrasyon 12. yy. Yunan el yazması ”Evangelistlerin Kitabı”ndandır ve “İsa’nın Doğumu” adını taşır. Eğer resmin sağına bakarsanız içinde bir takım figürlerin görüldüğü yarım daire şeklindeki bir cisme bakan iki figür göreceksiniz. Cismin doğumun üzerine parlayan bir ışık demeti olduğu görünüyor. Gözlemi yapanlardan biri gözlerini koruyor; sanatçı muhtemelen objenin parlaklığını ifade etmeye çalışıyordu.
http://i.hizliresim.com/g4r1yN.jpg
Aşağıda görülen tarihi ve sanatçısı bilinmeyen resim, Belçika, Conti Dotremond Kalesi yakınlarında bulunmuş ahşap üzerine bir çizimdir. Musa’ya gönderilen tabletlerin hemen yanında gökyüzünde birkaç nesne görülüyor.
http://i.hizliresim.com/dWvVkn.jpg
Bu resmin adı “Meryem ve Aziz Giovannino”, 15 y. yıla ait bu tablonun ressamı Domenico Ghirlondaio. Palazzo Vecchio’da asılı olan tablo “Loeser Koleksiyonu” nun bir parçasıdır. Resimde Meryem’in sağ omuzunun üstünde disk şeklinde bir nesne görülüyor.
http://i.hizliresim.com/aylZE7.jpg
Bunun gibi daha bir çok resim var, ancak kısıtlı sayıda paylaşıldığı için bu kadarını göstere biliyorum sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda?

Güncellemeler:
yorum yapmak sizi üşendiriyor sanırım sanmıyorum olamaz imkansız gibi yorumlar alıyorum lütfen yorum yaparken nedenini yazın şu nedenle yoktur gibi
Arkadaşlar burada bir konu var aşk değil cinsellik değil ayrılık değil soru niteliği taşıyan bir soru sizin zeka seviyenize göre mi soralım? bir kaç kişi hariç çoğunluk kadınlar kızlar üzerinde yoğunlaşmış yani bir kadının adet sancısı sizler için dahamı önemli?

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• daha açıklayıcı anlatsan?

0|1
    0|0
    • yeterince açık öğrenmek istediğin bir şey varsa açıkca yaza bilirsin bildiğim bir şeyse açıklık getirirm.

• Göklerde ve yeryüzünde olan canlılar ve melekler, onlar hepsi de büyüklük göstermeden Allah’a secde ederler.” (Nahl Suresi, 16/49) o zaman seninle hemfikiriz.

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Ben ufolarin varligina inaniyorum. Ancak tarihi degistirme konusunda bir fikrim yok.

0|1
    0|0
    • ufolara inanıyorsan tarihe el attıklarınada araştırmalısın eski mısır duvar yazıtlarında daha ayrıntılı bilgi edine bilirsin

• emin ol geçicekler sende bunu görüceksin sadece biraz zaman alıcak bu.

• Belki irklari yok oldu ya da dünya gezegeninde aradığını bulamadilar belkide icimizdeler?

• olabilir tabi :D

0|1
    0|0
  • Ben varlıklarına inanmıyorum.

0|1
    0|1
    • neden milyarlarca belki daha fazla güneş sistemi yaşam olması mümkün gezegenler var yani karbon var. buda yaşam olmasını destekliyor dünya bize özel bir yer değil

• Yaptım bile :D sen yapma allesen. Adamın teki ufodan bahsetmis biride resim cizmis öbürüde bu ufo demis.

• sen öyle diyorsan öyle olsun :)

• Tarih değiştirecek kadar içimize karıştıklarını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Bizde zeka yok ağbey,
    Kızma ~.~

0|0
    0|1
  • fazla film izleme

0|0
    0|1
    • böyle cevap vermek seni mutlumu ediyor?

• mimarlık okuyorum stres benim işim ahaha :D

• başarılar. cevabın için teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 18

• ben ihtimal veriyorum böyle bir duruma. sonuçta insanoğlunun bir anda çağ atladığı dönemler var ve bunu insanoğlunun tek başına başarmış olması az ihtimal gibi geliyor.

0|1
    0|0
    • yapma cem her sorumun altına gelip yorum yapıyorsun bazen beni destekliyorsun şimdi neden desteklemiyorsun ayip :)

• her zaman fikirlerini destekleyeceğim diye bir kural yok ki. :)

• Dünya dışı varlıkların olduğunu kimse iddia edemez fakat, eğer bizden gelişmiş yaratıklarsa, uzay gemilerinin uçan daire seklinde olmayacağı kesin. Çünkü bilimsel açıdan bakıldığında çok kullanışsızdırlar.

Bu resimler daha önce Amerikan yayın organları tarafından yayınlandı ve çoğusunun sahte oldukları ortaya çıktı.

İnsan beyni yanılgılarla doludur. Görülen bir ışık huzmesini herkes bir uzaylıya yorar. Aslında bu durum böyle değildir.

Düşünelim ki böyle yaratıklar var ve gerçekten bizden çok üstünler ve yıldızlar arası seyehat edebiliyorlar. Neden gelsinler? Neden bizimle konuşsunlar? Veya en son ne zaman bir solucan veya hamamböceği ile konuştun? Konuşsan bile mantıklı bir cevap beklediğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yalanlar tarih değiştirmez. Aptalları avutur sadece. :):

http://i.hizliresim.com/89zaLk.gif

0|0
    0|0
  • zaten uzaylılar varkı bilim adamları bunu acıkladı bır ıkıncısı mantıklı dusunecek olursak uçsuz bucaksız evrende tek bız olamayız dini yondende kuran-ı kerımde de uzaylıların oldugu hakkında bılgıler var

0|1
    0|0
  • Bana göre mantıklı bro, ben var oldukları kanaatindeyim

0|1
    0|0
  • Bence algı yanıltmasi. Resimlerin gerçek olduğuna eminmisiniz... Ayrıca taa o tarihten beri hep aynı gemiyimi kullanıyor bu uzaylılar. Hivmi gelistirmemisler kendilerini kardeşim. Resimlerde ufalar gündelik hayatın parçası gibi resmedilmiş ayrıca... Bana pek inandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
    • tabiki gerçek orjinallerinede baka bilirsiniz netten

• Neden hep aynı sekildeler peki

• bu şekiller bize göre onlara göre eski olan yenidir dünyadaki kavramla başka formların kavramıı farklıdır

• KoskOca evren sadece insanlar için olduğuna inanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Vallaha şaşırdım. bence vardırlar. koskoca evrende tek canli biz olamayiz heralde

0|1
    0|0
    • tabiki ama bize özelmiş gibi dünyayı benimsedik gidemediğimiz göremediğimiz o kadar çok gezenegn varki akıl mantık almaz.

• tabi. bu konular biraz fazla derin vallaha icine girdinmi cikamiyosun. bir suru teori var

• http://www.ufocasebook.com/2008/nazi13.jpg

heil führer

insanlardan daha gelişmiş tek ırk aryan ırkıdır başka gezegende aramanıza gerek yok...

tarihide değiştirdik mınakoyduk hatta ;)

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum, zamanında çok araştırdım, hatta bir kaç sene öncesine kadar inanıyordum, ama şu an böyle şeylerin tamamen kandırmaca olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • O Kadar da Değildir Ya.

0|0
    0|0
    • resimin orjinallerine netten baka bilirsiniz herhangi bir oynama yok.

• he uzaylılar olmasa sende olmazdın evlat

0|0
    0|1
  • ufo olayı amerikanın 60-80 lerdeki uçak denemeleridir.
    hem bu ufolar neden amerikadan başka yerlerde bu kadar görünür değil.

0|0
    0|0
    • kumburgaz türkiye ufo olayları yaz oku. vidoları seyret tübitak onaylı.

• kumburgaz benim mekanım ama hiç ufo göredi.
      belkide hatunlara bakmaktan görememişimdir. :):):)

• Mona Liza

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0
  • Maymunlar cehennemi nin ilk filmi de bunu anlatıyor. Biz şu an uzayliyiz zaten. İnsan soyundan değiliz çoğumuz. Onlar dünyaya geldiler ve bütün düzeni degistirdiler yalnizca tarihi değil. Ha bide epifiz bezini araştirmanizi dilerim. Saygilarimla

0|1
    0|0
  • Sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...