Ufolar tarihimizi değiştirdi mi?

Bu illüstrasyon 12. yy. Yunan el yazması ”Evangelistlerin Kitabı”ndandır ve “İsa’nın Doğumu” adını taşır. Eğer resmin sağına bakarsanız içinde bir takım figürlerin görüldüğü yarım daire şeklindeki bir cisme bakan iki figür göreceksiniz. Cismin doğumun üzerine parlayan bir ışık demeti olduğu görünüyor. Gözlemi yapanlardan biri gözlerini koruyor; sanatçı muhtemelen objenin parlaklığını ifade etmeye çalışıyordu.
http://i.hizliresim.com/g4r1yN.jpg
Aşağıda görülen tarihi ve sanatçısı bilinmeyen resim, Belçika, Conti Dotremond Kalesi yakınlarında bulunmuş ahşap üzerine bir çizimdir. Musa’ya gönderilen tabletlerin hemen yanında gökyüzünde birkaç nesne görülüyor.
http://i.hizliresim.com/dWvVkn.jpg
Bu resmin adı “Meryem ve Aziz Giovannino”, 15 y. yıla ait bu tablonun ressamı Domenico Ghirlondaio. Palazzo Vecchio’da asılı olan tablo “Loeser Koleksiyonu” nun bir parçasıdır. Resimde Meryem’in sağ omuzunun üstünde disk şeklinde bir nesne görülüyor.
http://i.hizliresim.com/aylZE7.jpg
Bunun gibi daha bir çok resim var, ancak kısıtlı sayıda paylaşıldığı için bu kadarını göstere biliyorum sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda?

Güncellemeler:
yorum yapmak sizi üşendiriyor sanırım sanmıyorum olamaz imkansız gibi yorumlar alıyorum lütfen yorum yaparken nedenini yazın şu nedenle yoktur gibi
Arkadaşlar burada bir konu var aşk değil cinsellik değil ayrılık değil soru niteliği taşıyan bir soru sizin zeka seviyenize göre mi soralım? bir kaç kişi hariç çoğunluk kadınlar kızlar üzerinde yoğunlaşmış yani bir kadının adet sancısı sizler için dahamı önemli?

0|0
818

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...