Müzik gurubumuza yeni arkadaşları katmak istiyoruz?

Müziğe ilgli duyan, enstrüman çalan, sesi iyi olan veya özgüveni olup da belli zamanlarda bize gelerek solistimiz olucak kız adayları bekliyoruz. Boğaziçi caz korosuyla da ortak çalışmalarımız olucak.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeni insanlarla tanışma isteğini yönetim engelleyince müzik grubuna eleman alma yöntemine geçmişsin.Kurnazca...

2|0
    1|0
  • Gitarda askı ve kablo niye yok üstad?

1|0
    0|0
    • konsere cıkmıyorum yada bir dınletı yapmıyorum jak takmayada gerek yok askı yerı kompustu bılırsın baya agırdır.gorsel olarak dun cekılmıs fotodur

• Anladım amaç görsel.. Yolunuz açık olsun, umarım istediğin tarzdaki kişiyi bulursun.

Ayrıca buradan vokal bulman zor, yazmadıysan zilyon tane müzik forumları var ve facebookta uni duvarına falan yaz çıkar adaylar. Yazdıysan, çıkmıştırda

• ya bıraz da sans işi iyi dileklerin için cok sagol.evet cok muzık grubu forumları var baya bır kısıyı eledık buraya da dün üye oldum belkı ilgilenenler vardır dedım.bakalım artık ılgılenenler facebooktan ulasabılır calısmalarımız ve vıdeolarımızı ızletebılır.

• arkadaşım flört kategorisinde sormuşsun niyetini niye bu kadar belli ediyosun :)

0|2
    1|0
    • ben siteye yeni üye oldum tam oalrak bılmıyorum katogorıde cınssellık mı moda mı ayrılık mı ne secseydım en cok bu yakın geldı ve okunur dıte dusundum baska sorunuz varmı?

• maverick +1

• anlasaydin burda olmazdin zaten. senin sorunun ne adamım admin misin hayir e senin sorunun ne?

• ben pro olmasam da bağlama çalıyorum... grubunuza katılabilecek deneyimim yok yoksa katılırdım...

1|0
    0|0
  • bana bass gitar çalmayı öğretin ben her tarz çalarım.

Arapça şarkıda söylerim.

:)

0|0
    0|0
    • solıst olarak yetıstırebılırız ıstanbul/ bakırkoye gelebılırsen.bas gitar kolay degıl ogrenmek ve calmak ama bır alt temelın varsa bana ulas burda nasıl mesaj atılıyorsa msn falan ıste yada benı facebooktan ekle. profılımde lınkım var arkadasım

• yok dostum ya istanbula gelemem gelirsem haberdar ederim seni

Yükleniyor...