Daha çok öğrenmek ve bilgi sahibi olmak için neler yapabilirim?

sürekli öğrenmek istiyorum her konuda bilgim olsun istiyorum

ders konusu değil genel manada hayatta lazım olan şeyleri genel kültür ev işleri yemek gibi araba kullanmak gibi

nasıl öğrenebilirim?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Azmine hayran kaldım. Böyle insanlar görmek gerçekten güzel. Bir insan sürekli kendini geliştirebilmeli. Sorgulamalı kendisini ve çevredekileri. Genelde internet devreye giriyor. Farklı bilgiler tecrübeler kazandırabilir insanlara. Kitaplar ; çıkıp güzelce dolaşıp bir sahafçıya uğrayabilirsiniz. Orada birbirinden farklı tarzda kitaplar renk katabilir hayatınıza. Fotoğraf; bir gününüzü tarihi yerle müzelere sahil kenarlarına fotoğraf çekmek için ayırabilirsiniz. Buda size bakış açıları kazandırır. Kurslar ; istediğiniz yapmak istediğiniz alanda kurslara seminerlere katılabilirsiniz. Çevre edinme ; farklı arkadaş çevrelerinde bulunabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Buda sosyal ortamlarda olmanızı sağlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hemen pc nin başından kalk.

0|0
    0|0
  • Okuduğun herhangi bir yazıda geçen (misal bilimsel bir terim) yabancı bir kelimeyi araştırdığın vakit, bu araştırmanın ne kadar çok farklı dallara ayrıldığını ve seni nasıl bir bilgiye götürdüğünü göreceksin. Aslında "Okumayı sevmek gerekiyor." diyerek başlasam daha uygun olacaktı. İlk başta ek$i sözlüğü öneriyorum. Ondan sonra şu 3 siteyi önerebilirim;

Futuristika.org

Toplumdusmani.net/v2

Kargamecmua.org

Bu üç site, yukarıda anlattıklarımın uygulanması halinde gayet yararlı olacaktır senin için.

0|0
    0|0
  • çalışmak çalışmak çalışmak.

0|0
    0|0
  • gezecen görecen verecen ama gönlünü

0|0
    0|0
  • öğrenemezsin herşeyi kusura bakma.

ama merak ettiğin bir şeyler olur onları öğrenmekle başla.

0|0
    0|0
  • arkadaş edinmen gerek die düşünüyorum

0|0
    0|0
    • o seçeneği geç onda sorun var:D

• bir yerlere kayıt ol sırayla herşeyi öğrenirsin sende azim var belli oluyor

• Faceden ekle beni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• takdir edilesi. bol bol oku bol bol izle bol bol araştır bol bol gez. herkesten bişeyler öğrenebilirsin yaşadıkça göreceksin. özetle bu.

0|0
    0|0
  • Hepsını aynı anda ogrenemezsın , yavas yavas arastırarak sorarak ogrenebılırsın . Cunku bılgı kadar guzel bırsey yoktur bu dunyada , ne kadar cok bılgı o kadar dogru yoldur . Sımdıden daha basarılar :)

0|0
    0|0
  • Kitap en iyi arkadaştır,cvbımı anladın mı?

0|0
    0|0
  • İstemek başarmanın yarısıdır.. Sen yapacaksın hepsini birer birer.

0|0
    0|0
  • Coğrafyan iyidir kesin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...