İzlediğiniz en ''kötü'' film hangisi?

Kültür bölümündeki soruların hepsini okudum, (bir haftasonumu aldı). Genelde izlediğiniz en iyi filmler ya da film tavsiyeleri sorulmuş.

Peki, izlemekten pişman olduğunuz, vakit kaybı olarak gördüğünüz, ''bir daha asla izlemem ve önermem!'' dediğiniz bir film var mı?

Hangi filmleri tavsiye etmezsiniz?

Güncellemeler:
Aynı soru ikiaradabiderede rumuzlu arkadaş tarafından sorulmuş,

(hatta 2 gün evvel ben de yanıt vermişim),

Hatırlayamadığım için yeniden açtığım konunun kapatılmasını istiyorum.

link

Özür dilerim ve Teşekkürler ...
Herkese +1

teşekkürler

0|0
1921

En İyi Erkek Görüşü

• 1|0
    0|0
    • aa bunu beğenmedin mi bence çok güzel di... çoğumuzun hayal ettiği arındırılmış ortam da çocuk yetiştirmek

• :)))) adamların amacı ekşınsız bir hayattı zaten :))))

• Ama fragmanlarında ekşınlı hayat köööyyyyy kanınız donacak falan diyodu:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Biraz komik olacak sanırım ama "Dünyayı Kurtaran Adam".

2|0
    0|0
  • Bir kez daha aynı cevabı veriyorum

Human Centipede Konusu için spoiler link spoiler

Birde martyrs için kötü film demem ama çok rahatsız edici bir filmdi

1|0
    0|0
    • Bir kez daha?

Daha önce sorulmus mu?

Ben görmedim...

Lütfen 40küsür sayfalık sorular bölümünü yeniden gözden geçirtmeyin bana...

• :))) Haydaaaa! diyoruz ben, bunaklığım ve bilincim hep birlikte koro halinde... Haydaaaaa!

• martyrs'te özel bir kitleye hitap edilmiş:) Neymiş acıdan nirvanaya ulaşan gözler ve ruh..çok uç sosyopatlık gerektiriyor.. Bu arada neden birisi rahatsız edici filmler topici açmıyor çok doluyum boşalasım var .:)

• Kutsal Damaca'nın 2. ve 3. filmleri son derece berbat, vakit kaybı filmlerdi.

2|0
    0|0
  • Snow Demon diyorum :)) türü korku ama yaratığı görünce nedmk istedğimi anlıcaksnz :)))

2|0
    0|0
    • Koca Ayak bu :))) İyi de mitos olan bu yaratığı baska türlü yapmaları imkansızdı :)))

• :))))) haklısın. saçmaydı ama zaten bu yeti olayını ben topyekün saçma buluyorum :)

• onlar için maksat film olsun :))

• keloğlan karaprense karsı

2|0
    0|0
  • türk korku ve gerilim filmlerinin tamamı.

komedi serisinde, eyvah eyvahlar ve recep ivedik serileri, ayrıca kutsal damacana. he birde çok film hareketler bunlar. bittiğinde sadece küfrettiğim filmler bunlar.

1|0
    0|1
  • yakın zamanda titanik 2 :D

1|0
    0|0
    • Naaptılar ya? Titanic'i çıkarıp yeniden mi batırdılar? :)

• titanik 2 var mı bilmiyorum ama bildiğim üzere o başka filmlerin sahnelerinden alınmıştı.Cidden var mı öyle bi film? Eğer varsa çok yazık, ettiler içine Titanik'in..

• var :D tabi ama sakın ızlemeyın gecen her sn yeye yazık

• eve giden yol,sevgililer günü vs. vs.

1|0
    0|0
  • Türk korku filmi olan "BÜYÜ"

böyle saçma bişey görmedim.

1|0
    0|0
    • katılıyorum.

Konu özürliyiz biz korku filmlerinde oysa o kadar kaynak var ki bu topraklarda.

• maskeli beşler saçmalığı izlediğim en kötü filmdi:D

3|0
    0|0
  • benim sorum ki bu:) ama sorduktan sonra düşünüp en kötüsünün desdere olduğuna karar verdim.

1|0
    0|0
  • En kötü film tercihini, çinli zenginlerin daha guzel cilde sahip olabilmek icin cenin yediği film diyorum. İsmi aklıma gelmedi. Yasaklı film diye izliyordum ama tiksinti geldi. İsmini tam olarak hatirlayamiyorum.

1|0
    0|0
  • Gecen hafta izledim turk filmi EV isimli sacma sapan basi sonu belli degil bosu bosuna 2 saatim gitti

1|0
    0|0
  • Salo ya da Sodom'un 120 günü "Salo o 120 Giornetta de Sodoma" ömür boyu lanet edeceğim bir filmdir. Sevenleri beni sevmesin allahaşkına...

1|0
    0|0
  • planet terror...

2|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever.

2|0
    1|1
  • vivien sacma fılm zaman kaybı :)

1|0
    0|1
    • Kesinlikle katılmıyorum. Vivien bence Karamizah konusunda Avrupa ile yarışacak bir filmdir.

• Katılıyorum. Vivien çok güzel bir kara mizah örneği bir filmdir. Önümde olsa bir kez daha izlerim.

• dünyayı kurtaran adamın oğlu

1|0
    0|0
  • İhtiyarlara yer yok.

1|0
    1|0
    • Bu filmi bi kez daha yazmıstın. Neden sevmedin ki?

• Beklentiler ve Ümit ler sanırım bazen bir filmi beğenmeme sebebimiz.

• beklentim yoktu. hiç duymadıgım bir film ödül alıyr izliyorum ama ne alaka diyoum

• cehennem 3d... ilk 3d Türk korkusuymuş(!).. bana daha cok eciş bücüş görüntülerle bezenmiş içine de azcık p*rnovari sahneler eklenmiş sitcom gibi geldi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Arkadaşlarımın zoruyla gittiğim ve hayatımın işkencesini yaşadığım tek filmi, bir yerli yapım

Umut link Böyle berbat bir film daha sinemaya düşmemiştir herhalde.

1|0
    0|0
  • Yerli fılmlerın pek çogu ayrım yapamadım brıbırnden berbat..

1|0
    0|0
  • sinemada seyrettiğim en kötü film amerikalıydı televizyonday sa çok var saymıyım şimdi :)

1|0
    0|0
    • :))))

Amerikalı yı ben sevmiştim yaa :) Amerikan filmleriyle dalga geçiyordu :)

• :) evet. Nostalji yaptım sayende :) Teşekkürler :)

• ben teşekkür ederim gerçekten de eşkiya ve fırat türküsü düştü aklıma :) iyi oldu

• Robin Campillo yönetmenliğinde 2004 Fransız yapım, les revenants hayatımda böyle kötü film izlemedim,2005 de izlediğim bu filmi , hala kötü film sıralamamda geçen olmadı.

1|0
    0|0
  • Recep ivedik Bütün serileri ve Gelecekten Bir gün

1|1
    0|0
  • nokta filmi

1|0
    0|0
  • kutsal damacana ve köy iye bir film

1|1
    0|0
    • 'Köy' filmi güzeldi aslında, esrarengiz bir filmdi.

• evet haklı olabılırsın bu acıdan bakamıstım hic.

• şaşırdım köy ü beğenmeyen ikinci kişi .. ben çok beğenmiştim kötülükten uzak kalmak için böyle bir hayat kurmak sonun da ne yaparlarsa yapsınlar kötülüğü engelleyememek baya düşündürmüştü

• Dabbe

1|0
    0|0
  • incir reçeli. ben hayatımda böyle amatör aşkı anlatamayan bi film izlemedim!

1|0
    0|0
  • Pardon isimli filmi hiç beğenmemiştim.

1|0
    0|0
  • Zeki Demirkubuz - Kıskanmak.

1|0
    0|0
    • Ciddi misin?

• :)))) Aslında beklenti meselesi belki de bu. Recep İvedik den birşey beklemezsin ama Zeki Demirkubuz dan beklentilerin oluyor ister istemez :)

• Yani tabi ki. Mesela masumiyet izlediğim en iyi Türk filmlerinden biriydi.

• Cok Film Hareketler Bunlar .. Rezaletti, sinemaya verdigim paraya yazık yaniii.

Korku Katnavalı.. Cok mide bulandırıcıydı :)

0|0
    0|0
  • konak. gerçekten ıy diyorum filme.

1|0
    0|0
  • son of the mask

godzilla

1|0
    0|0
  • lady in the water - sudaki kız olması lazım türkçesi

afişinin albenisine kapılıp sinemaya gidip izlemiştik ama tam bi zaman kaybı

0|0
    0|0
  • Magnolia, Beach.

0|0
    0|0
  • seni uzaktan sevmek

incir reçeli

kutsal damacana özelliklede sonuncusu felaket

0|0
    0|0
  • türk yapımı ev diye bi film vardı o iğrençti :S

0|0