Şiirim nasıl? içimden geldi yazıverdim?

Gözlerin meskenimdi oysa...
Kadife kırmızısı güllerle bezeli cennet bahçeleri saklıydı...
Ne vakit baksam , liman olurdu gönlüme...
Ah be adam ! Soldurmayacaktın o çiçekleri...
İyi bakacaktın sendeki BEN'e.
Gönlünün güzel köşesinde saklayacaktın..

Nice denizlere damladı göz yaşlarım, okyanuslar yarattım kendime... Benim okyanusum gözlerindi oysa...
Gitmeyecektin... Ne çok özledim...

Vuslatı beklerken bin bir sitemle ,
Vedalaşıyorum sendeki BEN'le...
Yangın yeri yüreğim...
Gönlünün güzel köşesine mutluluklar dilerim.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Buda benim profil yazım, bana aittir. Kıskandım bende altta kalmayayım dedim :)
    Yüreğine sağlık kardeşim güzel olmuş şiirin..

Geçmişi dikenli yollarda geçmiş adamlardanım ben. Mutlusuzluklarla büyüyen çocukları bilirmisin? Hırçınlığımı kanla kusturdu zaman. içimde biriken pıhtıları geçtiğim yollarda bıraktım. Issızdır hayatım. Sevdalarıma kırmızı kuşak bağlayışlarım var benim. Gelinliklerine uzaktan baktığım aşklarım. Yalnızlıktan şikayet etmeyenlerdenim. Hiç maskem olmadı benim. Gözlerimde hasret, gözlerim hüzün, gözlerimde bir aslanın katil bakışları. Vazgeçme lüksümün elimden alındığı masum çocukluğumu hiç unutmadım.
    Akdenizi severim, doğduğum tuzlu deniz kokusunu, özlediklerime bir duble rakı kaldırıpta teselli bulmayı severim. Ağlamalarım yalnızdır benim. taştan değildir bağrımızdaki ama öyle sanarlar, kıyılan olmak bozmaz bizi.
    Gül kurusu severim kadınımın rengini, tutkulu sevişirim öyle kuru kuruya değil, gözlerine karışım, nefesine karışım, teniyle bir olurum, tozlaşıp rüzgarla karışmayı severim, boynunun kokusuyla uyumayı ve uyanmayı her doğan güne.
    Kal diyemeyen adamlardanım bilirmisin onları? Hani hasretini içine atan, gözyaşlarını kendi duvarlarına silen adamlardan, ölüm her zaman tanır beni gidenlerden sonraki sessizliğimden, hiç dur diyemenyenlerdenim. Hiç boyun eğmeyenlerden, Sırtımı eğerim sevdiklerime, sükutuma kıyamayan bir kalbe sahip olmak isterim, umutla yaşar, poyraz misali eserken karışsın isterim benimle sevmelerim. Anlayamadıklarıma anlam ve ağlayamadıklarıma gözyaşı olsun isterim.
    Soluk rengim ve keskin gözlerimin arkasındaki huzuru görmeyenlere bir selam ve bin zekanın çözemediği bir kördüğüm kalbim. Ne gelene hoyratım ne gidene yavşaklık beslerim gülüm. Adam gibi yaşar, adı kor ateş çağrılır bedenimin, kızgın demiri anlımla soğutur, zoru sever, zor yaşarım...

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• şiir olaylarına çok hakim değilim :D fakat cidden sen yazdıysan başka bir şairin şiiri falan değilse güzelmiş..:D

0|0
    0|0
    • ben de pek anlamam esasında :) artık ne hissettiysem... kar yağarken, minibüsün en arka koltuğunda yolculuk esnasında yazdım :) biraz da yaşanmışlık tabi...

• yaşanmışlık bu işin yüzde 70i falan galiba :D güzel olmuş emeğine sağlık :)

• elsa ebru diye bir şiir okuyan biri var ağlayarak içten okur şarkı gibi ona benzettim sözlerini ama güzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir şiir olmuş

0|0
    0|0
  • cok guzel olmus ellerıne saglık

0|0
    0|0
  • guzel olmus ellerınıze gonlunuze saglık

0|0
    0|0
  • İyi iyi.

0|0
    0|0
  • Gayet güzel valla begendim

0|0
    0|0
  • Yaralısn belliki..

0|0
    0|0
  • Bu şiiri sana yarin seslendirecegim :) guzel sesimden:))

0|0
    0|0
  • Oldu bende sana mutluluklar dilerim canim oldu by teyzenlere selam söyle

0|0
    0|0
  • Traş..

0|0
    0|0
  • içinden gelecek tabi başka nerden gelecek bu arada şiiri begendim

0|0
    0|0
    • yani çok özenmedim , birdenbire yazıverdim anlamında...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bağlantılar. geçişler olmamış ;)

0|0
    0|0
  • Guzel..

0|0
    0|0
Yükleniyor...