Hikayesini bildiğiniz şarkılar varmı?

Mesela 'Kaan Tangöze'nin seslendirdiği Duman grubunun 'Bal' şarkısı Ahu Paşakaya yazılmış bir parçadır ve Kaan Tangöze bir barda bu parçayı söylerken sevgilisi Ahu Paşakay intihar etmiştir. bir açık hava konserinde hayranları Bal şarkısını söylemesini isteyince gökyüzünü işaret etmiş ve son kez söylemiştir. Ardından Haberin yok ölüyorum parçasını ağlayarak söylemiş ve bir daha Bal şarkısını söylememiştir. Sizinde var mı böyle bildiğiniz hikayesi olan parçalar?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• anna vissi-eleni

yunan şarkıcı Anna'nın Eleni adında çok büyük bir hayranı varmış. her konserine gider ve mutlaka çiçek verirmiş bu yıllarca devam etmiş.. bir gün eleni konsere gelmemiş daha sonra bir başka konserede gelmeyince Anna Vissi araştırma yapmış. Eleni tam hatırlamıyorum ama sanırım kanserden ölmüş. bu olayın üstüne Eleni şarkısını yazmış Anna Vissi.. yıllar önce Hülya Avşar müziğinin üzerine farklı sözler yazarak seslendirmişti.

http://www.youtube.com/watch?v=N7IF_BU62Tc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

• Günaydın Balıkesir edremitin zengin kadını şöhret ananın hikayesi oğlu sarikamista enver paşanın askeri iken olmuş ve demiş ötme keklik benim derdim bana yetiyor aman aman...
    Daha kimselerin bile bilmediği ne hikayeler var
    İbret alınacak ama nerdee

0|0
    0|0
  • Michael jackson they don't care about us, malum siyahların ezilmesi gibi sosyal bir konuya değiniyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...