Blogumu okur musunuz?

arkadaslar ben bir blog actim, yazilarimi paylasmak istiyorum henuz 3 yazi paylastim ama okunmadigini dusunuyorum cevremdekiler ise begeniyle okuyorlar ama blogumdan haberdar degiller. Sizce nasil ilerletebilirim bu isi

Güncellemeler:
siyahacalanmavi. blogspot. com. tr

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi açık değerlendirmek gerekirse kendine "Neden benim blogumu okumalılar" diye bir sor. Diğer bloglardan bir farkın olması lazım, sana ait bir tarz olması lazım. Diğer blogları incele, kendini ona göre tasarla. Farkını ortaya koy.

0|0
    0|0
    • Haklisin ama yasadiklarimi ve gozlemlediklerimi yazmaya calisiyorum yasadigim hayat da digerininkinden pek farkli degil. Zaten yeni basladim umarim zamanla her sey rayina oturur.

• Mesela insanlar senin blogunda farklı bir şey bulmalı. Kendine yakın bir şey bulmalı. Mesela yakında bende blog yazmaya başlayacağım ve blogun tanıtımı için bir çekiliş düzenleyeceğim. Sanada böyle bir şey tavsiye ederim.

• Blogunun SEO ayarlarını iyi yapman lazım. Böylece arama motorlarında blogun görünür ve her gün düzenli olarak sitene ziyaretçi çekersin. Seo konusunu araştır.

0|0
    0|0
  • adres nerede

0|0
    0|0
  • facebook veya sosyal sıtelerde paylaş

0|0
    0|0
  • Bloğun link atsan baksak yardımcı oluruz

0|0
    0|0
  • Önce gizlilikten çıkıp bloğunun burada adresini paylaşmakla başlayabilirsin... Başarılar...

0|0
    0|0
  • Neler yazdin. ?

0|0
    0|0
  • Hangi konuda yaziyorsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce izleyiciler butonu koymalısın ki insanlar blogunu takibe alabilsin sonra da blog keşif etkinliklerine katılarak bloguna takipçi toplamalısın. İzleyiciler butonu koyunca bana haber ver karşılıklı takipleşelim, blogumdaki etkinlikle de bloglara ziyarete gidersin kısa sürede çok fazla takipçi toplarsın

0|0
    0|0
  • At gelsin.

0|0
    0|0
  • Ben de actim bir ara ama ben makyaj ve urunler uzerine acmistim simdi yazmiyorum devami gelmiyor ben youtube uzerinden makyaj videolarimla destekliyordum. Ayrica diger blogger arkadaslarla tanisip kaynasmaya bak derkm

0|0
    0|0
  • instagram / twitter hesapların varmı?
    varsa reklamını yap.

0|0
    0|0
  • url?

0|0
    0|0
    • siyahacalanmavi. blogspot. com. tr

Yükleniyor...