Hoşuna giden her şeyi dinleyen?

Müslüm Gürsesi de Kaan Tangözeyi de Bach da Adelede yani kulağınıza hoş gelen herşeyi dinleyen var mı? sadece pop ya da rap rock falan değil hoşuna giden herşeyi dinler misin?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Muslim ve ferdi babadan baska olmaz :p

0|1
    0|0
  • O benim ya rock, rap, tsm, arabesk, jazz, pop, metal hiç farketmez. Böyle insanlar çok yenilikçi ve fresh olur kendimden biliyorum ^_^ tek tarzla sınırlamayın kendinizi.

0|1
    0|0
    • Aynen öylee :D bende kendimi garip sanıyodum

• Insan kendini kısıtlamamalıdır bence mesela her zaman rock dinleyen birinin ruh haline göre o an klasik müzikde hoşuna gidebilir ben ruh halime göre parça seçerim

0|1
    0|0
  • halk muzigi en fazla dinledigim. sonra rock. pop. arabesk. rap ve s hosladigim her muzigi dinlerim.

0|1
    0|0
  • Şimdi gerçekten aşağıladağımdan değil fakat rap ve türevlerini dinlemiyorum arabesk de keza bilhassa arabesk gibi arada kalmış bir müzik dinlemiyorum fakat bu da bir kültür müzikte böyle şekillenir

0|0
    0|0
    • Arabesk neyle neyin arasında kalmış :D ben mi yanlış anladım

• Merak ettiğim cevap buydu haz almıyosun anladım teşekkürler :) Sanırım dil ile ilgili bölüm okuyosun? :D

• Sosyoloji okuyorum

• ben o kişiyim işte. rapten jazza arabeskten türk sanat müziğine etnikten r&b herşey var bende :D

0|1
    0|0
  • rap hariç dinlerim her türü :) ama adel sıla teoman sezen aksu bunlar değişmez tabii

0|1
    0|0
    • unuttun bızı bızde senı unuttuk :(

• estafurullah

• Bence Eminem Mockinbird dinlemelisin güzel :)

• aynen öyle

0|0
    0|0
  • Ben. Belli bir tarzım yok kulağıma hoş gelen her türü yerli yabancı şarkıyı dinliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet aynen öyle kulağıma güzel gelen her müziği dinlerim. Bu kulağıma güzel gelen müzikte her telden olabiliyor.

0|1
    0|0
  • bendensın kardeş :D

0|1
    0|0
  • Kaan Tangoze kim ya sarkicimi :))))) Ama ben Duman dinlerim geneldd.

0|1
    0|0
Yükleniyor...