Bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum?

Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, ´yeni boyalı´ yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• zor olmasa yıldızları da sayarlar... üşengeçlik yani

0|0
    0|0
  • Gidip bakip saymaya imkânı olsa olabilir herhalde. Ama mantığın yanlis. Belki 6saat geçti üzerinden adam kurudu mu diye bakıyor

0|0
    0|0
  • Gökyüzünde ki yıldızl sayısı 400 milyodur fakat saymak yasaktır de.. işte o zaman inanmayıp onları da sayarlar :)

0|0
    0|0
  • çok uç noktalara gittim geldim.
    Nerdeeeeen nereye!

0|0
    0|0
  • Yeniye rağbet çok olur. Maksat ne kadar yeni? insanların vazgeçilmez içgüdüsü Asıl işin özü aslında merak:d

0|0
    0|0
  • Zira hanimefendi biz turk toplumu olarak deneme yanilma yontemini tercih ederiz, tupu cakmakla kontrol etmek, arabanin frenini rest etmek icin hizlanip ani fren yapmak gibi.

0|0
    0|0
  • biri sabit bilgi diğer değil

0|0
    0|0
  • Çok basit... Bu boya hiç mi kurumayacak belki boya kurumustür diye denemenin zararı yok ;)

0|0
    0|0
  • Belli bir yere kadar saymislardir zaten biz sayamayacagiz diye sallamislardi bişeyler de yeni boyali isi biraz komik tabi adam inat illa yapacak olaya bak ya

0|0
    0|0
  • işte o 400 milyon yıldıza ulaşabildiğimizde neler olabileceğini bir düşünelim bence

0|0
    0|0
    • Ne olur sence?

• Büyük hayallerden ziyade büyük kitlelere oynuyorsunuz.. Seçime girin :)

• ot severler derneğini kurmuş bulunmaktayız zaten. Bilimsel bir gerçektir zaten zihni keskinleştirdiği. Misal olarak gezi olayları derneğimizde bir gün içerken abilerimiz tarafından tasarlanıp ortaya atılan bir eylemdi. Bu gibi eylemlerimiz artıcak. Taa ki otumuza koydukları ambargo kalkana kadar

• bende bunu merak ediyorum işte

0|0
    0|0
  • yıldızlarıda sayarlar imkan olsa ama yok işte

0|0
    0|0
  • Kurumuş mu diye her halde

0|0
    0|0
  • 400 milyonu sayan olmadı mı sanıon

0|0
    0|0
  • Emin ol inanmayıp yıldızları saymayı deneyende olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Biri test edilebilir, diğeri ise daha zor bir testtir. İnsanlar için basit olan önceliklidir.

0|0
    0|0
  • ulaşılamazlar öyle gü<zeldirki asıl budur isteği tutku yapan

0|0
    0|0
    • yok ya şaka yaptım aslında
      bilmedikleri şeyleri sorgulamaz ama boyalımı dğilmi anlayabilir ama anlasa ne olur anlama sa asıl soru bu

• Bu örnekler çok , gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek vs. Yasak olan bir şeyi yapma içgüdümüz yüksek

0|0
    0|0
  • Bnde merak ediyorum yaw :D

0|0
    0|0
  • Yauuff bos isler yaw 400 milyonu kim saydı oLm :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu yapsa yapsa türk yapar puştluk değilmi ilk seferde algılamıyo yazıyı sonra eli boya oluna aaa bu boyalıymıs hay anasını diyip küfrediyo :D

0|1
    0|0
  • Kurumuş mu diyedir :D

0|1
    0|0
  • hahahah :D duygusallığa gelince varız mantığa gelince yokuz

0|0
    0|0
  • yıldızı sayamaz deneyemez ama boyalı olup olmadığını deneyebilir biraz biz turklere özgü bu :)

0|0
    0|0
    • Yani diyorsun ki türklere uzay mekiği versen üşenmez gider tek tek sayar öylemi :)

• usenmezse neden olmasın şahsen mutfağa su almaya bile gitmeyen biri olarak usenirdim :)

• Anlaşıldı bilim neden ilerlemio buralarda :) gidersen bir bardak suda bana lütfen :)

Yükleniyor...