Makara var Arabesk Rap yaptık kopun gelin nasıl olmuş?

Eli kaynar suda yanan kızı asi styla ve bilimum internet fenomeni haline gelen viral videoları biliyorsunuzdur. Bizde arkadaşlar evde otururken bu arkadaşlar bunları yapabiliyorsa bizde yaparız ulan dedik ve eğlencesine bir iki çalışma yaptık, Hayali bir karaker olan Mc Dırzo'yu yarattık ve bir çok alışmasının ilk sizlerle...

Mc Dırzo - Arıyorum Seni Heryerde...

(şarkı makara eğence amaçlıdır ciddi bir çalışma değildir sözler tarafımızın oturma organlarından özenle uydurularak yazılmıştır:)

Yoğun isterk olursa başka parçalarda var yapıtığımız onlarıda paylaşabiliriz... Çok gömmeyin yalnız gençler :D

http://vocaroo.com/i/s0fltx2PitPr

Güncellemeler:
Sorumuz Güncel Gençlerrr :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Soru şeklinde sorsan iyiydi kaldıracak şimdi :D

Ama helal olsun güzel olmuş yaa bence çok iyi sesler de fena değildi ışık var sizde :D:D

0|0
    0|0
  • Mc DIRZO harbi dırzo 😁😂 rap sevmem seveni de sevmem

0|0
    1|0
    • abi beni sevvv... dicek halim yok sevme napak panpa :)

• abi beni sev. :D

• Allah cezanızı vermesin ne abisi 😁

• Asi styla kadar digil :D

0|0
    0|0
  • Abi nasıl bir kafayla yazdınız yaa :))
    Işıkta cam yıkayıp mendil satan çocuk ha :D benimde en büyük hayalim bu sorma :)))

0|0
    0|0
    • 15 - 20 dk falan sürdü yazması iki arkadaş biz yaparken çok eğlendik zaten :D Hani bir ortamda rezil etmek istiyorsak kendimizi malzememiz hazır yani :)

• yok gönlümüzde gizli olarak kalacaksın sen çıksanda ortaya tanımamazlıktan geliriz :D

• Hadi ya :(
      Iyi bari neyse napalım öyle olsun :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Olm 3 günden fazla yaşamayın l*n

1|0
    0|0
  • burada 1-2 kişi güzel olmuş dese arabesk rape başlarsın kesin.. makara işine benzemiyor bu.. içinde varsa yap.. bu arada iğrenç olmuş arabesk rap nedir lo :)

0|0
    0|0
    • yok yok net makara :) arkadaşlara özel besteler sözlerde mevcut ama espirileri burada kimse anlamayacğı için bunu paylaştım

Yükleniyor...