Tekrar barışma ihtimalimiz var beni hala seviyor biliyorum. Şans versem mi?

Benim için gerçekten önemli başkalarının fikrini almak..

Soracağım soru ile ilgili saçma bile diyebilirsiniz ama lütfen kestirip atmayın...

Bir çocukla çıktım... Daha doğrusu 27 yaşlarında falan. Ben de 23. Kadınların bir erkekte aradığı vücuda sahip. Fit, 1.87 boyunda, kaslı (hayalinizdeki aşırı şişkin kaslı adamlar gibi değil, fit), esmer, bakımlı.

Dahası işi gücü yerinde çok başarılı, yükseliyor. Maddi durumu iyi, ailesinin de öyle. Ben arnavutum ailem arnavutla evlenmemi isterdi ama kendisi zonguldaklı. Çok sorun olmaz..

Sorunlarımız şunlar: Ortak zevkimiz hiç yok. Benim daha bir entelektüel zevklerim var, özel zevklerim var, sanatla çok ilgiliyim. kitaplar, sinema, yazarlar, yönetmenler, müzik. küçüklüğümden beri.. kendisinin bu tür şeylere ilgilisi yok. ama yine de konuşacak çok konumuz var. orda sıkıntı yaşamadık. popüler kültür çocuğu biraz.. popüler olan şeyleri seviyor işte, araştırdığı ettiği özel konular yok. bi spor arabası var, içinde beyonce gibi şeyler çalıyor öyle hayal edin.

bir sorun daha var. yüzü çok hoşuma gitmiyor. yani Allah'ın gücüne gitmesin ama yüzü aman aman değil bi değişik. ben de bi hayli beğenilen biriyim. burda yalan borcum yok, sadece danışimaya geldiğim bi platform. bebek yüzlüyüm, beyaz tenliyim, fiziğim iyi. beğenmeyen yoktur henüz beni Allah'a şükür.

Dolayısıyla insanlar yanıma pek yakıştırmıyor. Ben de pek beğenmiyorum bakınca.. Bu sebepten değil ama bi süre önce ayrıldım.

Şöyle bi şey var onunla zaman geçirmeyi yine de seviyorum. Çok iyi birisi, çok karakterli, bir aileye bakabilecek birisi. Güzellik yetmiyor, tamam benim talibim çok , çoğu insan da değer veriri kaçırmak istemez ama herkes bu kadar karakterli değil... Sadece şunu farkındayım çok aşık falan değilim, o olmasa ölürüm diyemem. tekrar barışma ihtimalimiz var beni hala seviyor biliyorum. ben de yalnızım.. arıyor arasıra. tekrar şans versem mi bilemiyorum... yoksa ilerde aşık olacağım biri çıkarm ı...

Güncellemeler:
arkadaşlar sevmiyorsan.. diye başladığınız cümlelere cevaben yazıyorum. seviyorum ama aşık değilim.

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Varsay ki siz evlendiniz kestirmeden gidelim bu bir ticaret evliligi olur Ticaret HAYATIN GARANTI olur.Mutlu olabilirmisin ?

Yasam zevkleri ortak olmayan kisiler arasinda bu is cok zor cok.

Bir tek hayatin var.

Sevecegim diye ugrasir durursun butun hayatin boyle gecebilir veya sevebilirsinde olasilik cok dusuk bilmelisin .

Esas problem bula bula bunu buldum mantiginda senin su anda hayalinde bir erkek var evlendikten sonra o cikar bir sekilde karsina ve KALBINE BIR BICAK SAPLANIR DUSER kalirsin iste esas problem burda

Sevmedigin kisiyle ASLA evlenme neye mal olursa olsun hem onun hem kendi hayatini mahvedersin tercih senin...Butun hayatini sevmedigi insanla evlenip onu mutlu edecegim diye hayatini tamamlayan erkek/kadinlar var maalesef

saygilarimla

2|0
    0|0
    • Yorumun yanlis ASK BUYUK DAIRE SEVGI ONUN ICINDEKI KUCUK DAIREDIR..Sen ondan sadece hoslaniyorsun .Ask olumsuzdur sevgi olumludur .Bir insan hayati boyunca bir kere asik olabilir sadece ve sadece bir kere ...Sevgi buyudukce inanilmaz boyutta buyudukce kucuk daire buyuk daire uzerine oturur bilemiyorum acik mi?

Zorlaya zorlaya sevgi olmaz sevgi varken yok edilemez yokken var edilemez..

Erkekler Ne Diyor 11

• o arkadaşı tanısam hemen,şimdi bu yazdıklarını ona keyifle okuturdum ! Senin aklın havada !

Allah kimseyi senin gibisine düşürmesin !

1|0
    1|0
  • Beni sevmeyen bir kızla zaten ilişkim olmazki.Anladıgım kadarıyla eleman sizin giderinize sizde elemanın gelirine bakıyorsunuz.Aşk felan yok ortada.

1|0
    1|0
  • evlendiğinde düşüncelerin değişecek ve mutlu olamayacaksın gibime geliyor bence her kes kendi yoluna gitsin

0|0
    0|0
  • ileride aşık olacağın biri çıkana kadar boşluk doldur şekerim. hissiyatını açıkça ifade ettikten sonra itiraz edeceğini sanmam. takılın kafanıza göre işte kasılmaya ne gerek var. anın tadını çıkart. şu an kimse yok ve canın onla olmak istiyorsa onunla ol.

0|0
    0|0
  • Hayata bir kere geliyosun. Keşke dememek için bi daha düşün. Zamana bırak.

1|0
    0|0
  • Çok talibim var diyorsun. Boşver gitsin.

Para... tipini begenmiyorum..İnsanlar bizi yakıştıramıyorlar.

Enazından kendine olmasa da Oğlana iyilik yap.. Uzak dur

0|0
    0|0
  • Etrafin dusuncesinden saane?birisiyle gosteris olsun diyeel el tutcaksan hic tutma

0|0
    0|0
  • Bu yazdıklarınızı okusa tepkisi ne olurdu ne hisseder acaba?

1|0
    0|0
  • sevmiyorsun şimdiden kopar ipi ki sonra pişman olmayasın

0|0
    0|0
  • "yüzü aman aman değil bi değişik" yerinden sonra kestirip attım ben.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorsan adama bu kötülüğü yapma.Çıkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• davranis bilimleri dersi hocamiz uzun evlilikler birbirleriyle ortak yonleri olmayanlardan cikiyor derdi nedeni ise senin sevdigin seyleri , sen sevdigin icin yapacak farklilik olacak hayatinda ayni sekilde seninde ole devamli hayatinizda bi degisiklikler olacak tam tersi ortak yonunuz cok oldugunda o olmasada sen zaten yapiyorsun hayatinda bi artisi olmayacak oyle dusunmelisin

aska sevgiye gelirsek de bitiyor guzelim zaten geriye sadece saygi kaliyor benim sevgilimde cok yakisikli degil aynen senin dedigin gibi vucut olarak karizmatik ama yuzu ahim sahim degil ama ben seviyorum hoslaniyorum yanimda olmasi mutluluk veriyor huzuru onda buluyorum valla yuzune asik oldugum kisinin yaninda mutlu olup olmayacagimi bilemeyecegimden bu iliskimi olasiliklara gore devam ettirmem mutluysan yaninda birakma derim

1|0
    0|0
    • bravo en aklı başında yorumdu.

• bi kere ukalalığı bir kenara bırak .ne kadar güzel manken kızlar var evlenemiyor değil mi demek ki güzellik herşey değil .entellektüel olman çok hoş .bu yaşlardaki kızlar beyonce jennifer lopez olma peşinde çünkü .bende bir keresinde türkü dinleyen birinleydim .ben ki fransızca dinlerim hep .hayat görüşlerimiz okadar farklıydı ki onla .ama kör kütük aşık ldum ve bu farklılıklar umrumda olmadı .hatta o beni terk etmişti .neyse sen aşık değilsin bence onla evlenirsen mutlu olur musun kendine sor .mutsuz bir evliliktense yalnız olmak bence bin kat iyi .aşk konusunda cesur olmalısın yoksa mutsuz bir evliliğe sahip olursun ilerde çoğu kadın böyle dikkat et .evde kalırım yaşım geçiyor vs diyorsun belkide ama aşık değilsin evlensede mutlu olamazsın gibi geldi bana .

1|0
    0|0
    • ben evlenemiyorum falan demiyorum. sanırım sen aklını evlilikle bozmuşsun... mutluyum seviyorum ama aşık değilim diyip bir konu hakkında danıştım. ne kadar uzattın bu evlilik meselesini

• ne bu sert yorum ?sonuçta 23 yaşındasın ve evlenmeyi üşünüyorsun bu adamla .çocuk değilsn ki .ay yüzü güzel değil ay kültürlü değil diyorsun bende sana aşık değilsin diyorum neyse sen bu kafanla zaten bunu kaçırma bence başkası seni çekmez .ben sana evlenemiyorsun demedim tatlım rahat ol .ben aşık olmaığım adamla 5 dakika geçirmem bırak ilişkiyi .hadi sen takıl .

• sevgi aşk birdir sevgili bayan bu arada seviyorum ama aşık değilimde dünyanın en büyük yalanıdır .sevmiyorsan aşık değilsindir zaten aşıksan anca seversin o insanı .krişeleşmiş şeylere çok kaptırmayın kendinizini bunların çoğu yalan çünkü

• maymun iştahlısın desene :D bu adam 4 te 3 ya ilerde 4 4 lük biri çıkarsa hesabı :D

şaka bi yana eğer bir kere bile içinden'' ya ilerde aşık olacağım başka bir adam çıkarsa '' dediysen bu adamla bu iş olmaz.. :) aşk olsa böyle bi laf edilmez.. yoluna bak derim.

çünkü '' bende'' öyle yaptım..

1|0
    0|0
  • uzun olmuş okumadım özet geçeyim boşver hayat seni onu taktığın kadar seni takmıyor :D

2|0
    0|0
  • kendini bu kadar ciddiye alma. ayrıca hesap kitapla olmaz bu işler. bana biraz kibirligibi geldi bu yazı açıkçası. herşey tamam da sen lütfedersen olacak diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • yuva kuracaksan mantığını da kullan derim. düşün bakalım yakışıklı diye bir ömür tahammül edebilecek misin ama diğerini seviyosun yakışıklı olmaya bilir ama seni gerçekten mutlu edebilir

0|0
    0|0
  • güzellik hersey mi ya bence degil 20 yl snra senn ne olcgn cok yakısıklı esnn ne olcagı belli mi yapmayn böyle seyler...

0|0
    0|0
  • asik olmadan sevme nasi oluyor. hic yasamadim ole bisey. :)

0|0
    0|0
  • bence aşık değilsen boşver ne kalbine işlemiş ne de göz zevkine defter kapanmışken açma

0|0
    0|0
  • sen şuna kısaca parası için sevgilimdi desene..:P

0|0
    0|0
    • yahu parası için sevgili olunmaz, evlenilir. kaldı ki kendime bir şey ısmarlatmayan bi tipim ben. paralı biriyle çıkan insan illa paragöz mü olur? ne biçim mantıklara sahipsiniz ya. paraya bu kadar düşkün olsam ayrılmazdım bile emin ol.

• anladım..iyi yapmışın

• sakın yaklaşma bile

0|0
    0|0
  • ya ne reklam yapmışsın kardeşim herkes gelip burda kendini anlatsa neolurdu burası düşünemiyorum.Allahtan herkes senin gibi uzun sorular sormuyor.bu arda biz müneccimmiyizde tekrar şans versenmi yoksa ilerde aşık olacağın biri çıkarmı?hayat bu şans nerde kısmet nerde kim bilir?saçmalamışsın bence fazlasıyla.

0|0
    1|0
    • arkadaş tek güzel kendisi sanıyor sanırım ne güzel kadınlar evlenemiyor ya.

• evet bencede susanna:))

Yükleniyor...