Dabbe bir çin vakası filminin fragmanını izleyen var mı?

bu filmin fragmanını izleyen var mı ? bana çok korkunç geldi uyuyamadım resmen türkler korku filminde ilerliyor mu ne sizce?

Güncellemeler:
ben turklerin son zamanlarda cok iyi film yaptiklarini dusunuyorum

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• O adam kafayı yemiş.Bilip bilmediği şeyler üstüne yorumlamalarla film yapıyor.Onun yüzünden Kur'an kendinden korkulan bir kitap haline gelecek.Tamam Kur'an'da bahsedilmiş bunlardan.Ama özellikle niye bunlarla neden uğraşıyor bu adam?Gerçekten de merak ediyorum.Orada çok daha önemli mesajlar var.Bu İslam'ı aynen Hristiyanlık gibi kullandırtmaya çalışıyor.Onların filmlerinde kullanabildikleri hac varsa bizde de Dabbe,cinler falan var demeye getiriyor.Var ama kaşımanın bir manası var mı?İslamiyeti korkunçlaştırmaya çalışmanın bir gereği var mı?

0|0
    0|0
    • yakında adamı konu alan iyi bir korku filmi çıkacak.Not:gerçek hayattan alıntıdır diye. gidişatı kötü dion yani:)

• :D Hayır kötü olmasına gerek yokta ne gereği var yani?

Erkekler Ne Diyor 6

• izlemedim bi bakim

0|0
    0|0
  • Dini inanışları olmayan insanları korkutmayacak bir film.Özellikle müslüman biriysen ve tek başına izleyeceksen yalnız kaldığın her an aklına gelecek bir film.

0|0
    0|0
  • işinizmi yok ne ugraşıyosunuz saçma sapan şeylerle

0|0
    1|0
  • ben izlememeyi tercih ediyorum. bi ara cinli bir film vardı adını unuttum onu izledikten sonra 2 ay tek gezemedim gece bile sokağa çıkamadım sence bir daha izler miyim :)

1|0
    0|1
  • Musallat izle daha zevkli ... zaten türkler cinden başka bişeye film yapamıyor ki .. hani bi zombi filmi yapdık resmen s*çdıkkkkkkk o yüzden cinler iyidir ...

0|0
    0|0
  • bana daha çok komedi filmi gibi geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet paranormal activitye benziyor olabilir ama o filmden daha ürkütücü. neden sürekli türk filmlerini aşağılıyorsunuz ki? bir türk olarak siz de destek olmazsanız türk sineması nasıl gelişecek? madem hiç beğenmiyorsunuz kalkın bi film siz yapın. bu filmlerde olmasa türk sineması hiç gelişemeyeck.

0|0
    0|0
  • O filme gitmeyi düşnüyorum bakalm :)

0|0
    0|0
  • Zaten en iyi korku filmi yapıyolar başka bir halt yaptıkları yok

1|0
    0|0
  • berbat bir film seri olarakta korkunç bir yanı yok...o cin vakası tamamen çakma işte

0|0
    0|0
  • çok saçma

0|0
    0|0
    • valla ben sevmem o tür filmleri yoksa zombiymiş yok efendim halka tarzı filmlermiş vız gelir tırıs gider de işin ucunda cin filan olunca işte ister istemez :)

• komunist arkadaş tam diyeceğimi demiş.Bende sadece cin olanlardan korkuyom.Gerçek olma ihtimalini göz önünde bulundurduğumdan olsa gerek:)

• Sinema da izledim. Gerçekten ürkütücüydü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...