Acaba Bana bir kitap önerebilir misiniz?

Kitap tavsiye edebilir misiniz?

Tercihen didaktik olursa hoş olur. Duygusal, aşklı meşkli kitaplardan hazzetmiyorum. "Vampirin kopardığı bacak" tarzı kitapları okurken de içim gıcırdıyor.
Felsefeyi severim, dini kitap okumam.

Bu soruda da geyik yapan biri olmaz umarım neyse.. evet? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Güncellemeler:
Tavsiyelerin yanında kitabın konusunu da bir tık açıklarsanız çok yardımcı olursunuz arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler :)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• kımı terk ettıysem unutamadı kımı sevdıysem bırdaha aramadı serdar oguz

0|0
    0|0
  • kahraman tazeoglunun hangi kitabını alırsan al on numara kitap kardeşim en son kitabını al istersen ismi yaralı aşk konusu :)

0|0
    0|0
  • Quantum dusunce yontemi. Farkli ve insanin zekasina arti puan katan bir kitapdir.

0|0
    0|0
    • Yazarı kim peki? ya da derleyen mi demeliydm? Heyneyse.

• Askerlikden sonra astim bu konuyu. Sabahlari kalkmak bilmezdim. Gece 3 5 nobetine cikinca eksi bilmem kacda :-)

• Bende bir an önce aşabilirim umarım :D

• Animal Farm (Hayvan Çiftliği)
    Yanlış hatırlamıyorsam 150 sayfalık falan bir günde okunabilecek bir kitaptı.

0|0
    0|0
    • Konusu da hayvan çifliği mi? :) tam olarak neyi anlatıyor kitap?

• rica ederim. ama metaforlarla anlatıyor. sovyetleri bir hayvan çiftliğine benzetmiş.

• Bence yoruma ve kavrayışada en açık anlatış tarzı.. :) tekrardan teşekkür ediyorum hocam :)

• Unutulmuş kılıçlar tapınağı kanka tam sana göre akıcı başladınmı 3 4 günde bitirirsin :D

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı

0|0
    0|0
  • Şeytanın sağ eli (conway ailesinin başından geçenler, perili köşk, aile içi sorunlar, vodoo büyüsü, ayinler, katil, araştırmalar falan filan )

0|0
    0|0
  • Paulo Coelho Simyacı

0|0
    0|0
    • Çok küçükken okumuştum, ama tekrar için düşünülebilir :) teşekkür..

• Peki, teşekkür ederim tavsiyen için :))

• Rica ederim 😊

Yükleniyor...