Mucize filmi hakkındaki düşünceleriniz?

Fİlmi izleyen var mı? Sizce nasıl film?

Mahsun Kırmızıgül yine trajediyi dramatizmi estirmiş. Ağlayan ağlayanaydı :) Gerçek bir hikaye olması dahada bir cezbedeci bence. Çok hoştu film. Çoğu kişinin aksine pek gülmedim. Sakat olmak kadın olmak ne kadar zor iyi anlıyor insan. Herkese tavsiye ederim

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• İstemeyerek gittiğim filmdi lakin pişman olmadım.
    Zorluk zor imiş, iyi anlatmış.
    Filmin iki sahnesi beni benden aldı;
    Birincisi Aziz'in uçuruma geliş sahnesi.
    İkincisi Aziz'in son sahnede gelmesi ve o son sözü söylemesi.
    Beğenmediğim sahneleri de oldu lakin o saydığım iki sahne yetti bana.
    Gerçek bir hikaye olması da fazlasıyla artı bir puan.
    Lakin zevkler tartışılmaz elbette.
    Sevgiler..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cok güzeldi sok sahne 10 numara 5 yıldızdı

0|1
    0|0
  • duygular olması gereken haldeydi. o durumda olan herkes aynı duyguları hissederdi farklı bir duygu hissedemedim ve ağlamadım.

0|1
    0|0
    • Farklı bir duygu hissedemedim ve ağlamadım?
      Hüzünlü bir filmdi işte :)

• yapılası gereken şeyler iyilik değildir ve olması gereken duygularda hüzün değildir.

• Filmin sonu dışında herşey hüzünlüydü. Hayatı mahvedilen insanlar hüzünlü duygular ortaya çıkarır sonuçta :) Tabi senin ruh halin farklı olabilir oda war :)

• Güzeldi. Bana biraz durağan geldi ara ara sıkıldım, ama konusu itibariyle ilgi çekiciydi.

Ama yönetmeni Mahsun Kırmızıgül diye filmin afişinde en dikkat çeken kişinin o olması bana biraz garip ve absürt geldi. Bencilce bir davranış bence.

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Mahsun kirmizigül biraz amaci belli filmler yapiyor. Ama bu filmde komedide vardi bol bol. Hem agladik hem güldük. Ilk yari bayagi duragandi. Mert durakin oyunculugu oscarlikti. Sonunu tahmin edebildik ama yinede hüzünlendik. Bence günesi gördümden daha güzel degildi. Idare eder, tavsiye edilir.

0|0
    0|0
  • Fragman güzeldi. Henüz seyretmedim

0|0
    0|0
  • Sonu aşiri saçmaydi bence. Aziz'in o derece normal bir insana dönüşmesi imkansiz. Ayrica mektupta insanlarin yillarca onu deli sandigini yazmişti. Peki deli olmayan bir insan çırılçıplak kendini dişari atar mi?

0|0
    0|0
  • Fragmanı çoğoşş <3

0|1
    0|0
  • henuz gitmedım tepkiler ıyı olursa gıderm

0|1
    0|0
  • Çok ağladım ben ve iyi ki yanımda tanıdık biri yoktu beni bu halde görmedi dediğim bir filmdi

0|0
    0|0
  • izlemedim gidicem izlemeye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mahsunun hangi filmi kötü oldu ki bu kötü olsun.. İzlenmeli mutlaka..

0|1
    0|0
    • Fazla drama yaptığı için sevmedim gitti bu adamı sanki baya abartıyo gibi. Ama güzel film haklısın :)

• izlemedimde yaşanmış bir hikayeden alıntıymış ve güzel olduğunu söylediler hatta baya övdüler desem yeridir.

0|0
    0|0
  • Mahsun hep zaten dramayla götürüyor sektörü

0|0
    0|0
  • 2 gün önce izledim beğendim güzel filmdi

0|0
    0|0
  • Gerçekten harika ben çok duygulandım özellikle azizin sahnelerinden ama aziz sonradan iyileşiyor :)

0|0
    0|0
  • hiç sevmem böyle filmleri

0|0
    0|0
  • film çok iyiydi ya, ama sorun bende galiba duygulanamadım ben, daha çok güldüm filmde o. O

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...