Bu rüyalarım ne anlama geliyor? Bunlar sizce de anormal şeyler değil mi?

Bu tür rüyalar görmem normal mi? Bunların anlamı ne olabilir:
1. Pencereden baktığımda ters ayaklı, yüzleri olmayan, simsiyah giyimli birçok insanın yaklaşması
2. Yine yüzü olmayan, simsiyah, normal bir insana oranla çok fazla iri olan bir varlığın gözlerimin önüne gelmesi ve o anda sıçrayarak uyanmam
3. Oda arkadaşımın rüyamda beni "klozetin üstünde uzun süre oturma" diye defalarca uyarması
4. Aynı rüyada kan, bebek görmem ve benden çok uzun bir kadının bana çok öfkeli bir şekilde bakması ve yine ayaklarının ters olması
5. Uyku ile uyanıklık arasındayken duvarın küçük bir köşesinde atlı bir grup varlığın bana doğru geldiğini görmem ve bunun defalarca olması

Ve daha birçok benzer rüya...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba kardeşim... Evvela hadis-i şeriflerden yola çıkarak rüyaları açıklık ve netlik bakımından 3 kısma ayırmaktayız...
    1. ALLAH tarafından yani uykuda iken kuluna ALLAH'ın bildirdiği rüyalardır ki; yoruma ihtiyacı yoktur... Açık ve nettir...
    2. Melek tarafından yani kişiye uykusunda rüya meleği tarafından gösterilir ki, bu rüya yoruma muhtaçtır...
    3. Üç harfli varlıkların kişiye uykusunda telkin edilen, gösterilenlerdir ki buna "Edğaus-ahlam" denilmektedir... Bu gibi rüyalar kötü ve korkulu rüyalardır... Zira bu cisimler insana hayrı göstermez... Olumsuz rüyaları yorumlamak yerine hayra yorup en kısa sürede unutmak ve ALLAH'a sığınmak en doğrusudur... Peygamberimiz Aleyhisselam hadis-i şeriflerinde: "Şeytan sizden biriyle rüyasında oynarsa, karışık ve korkulu şeyler gösterirse, gördüğü bu tür rüyaları insanlara anlatmasın..." buyuruyor... Onun yerine Besmele çekip "ALLAH'ım gördüğüm bu korkunç rüyanın şerrinden ve senin ilahi rahmetinden kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım..." demek gereklidir... Bu gibi rüyaların şerrinden korunmak için dile getirmemek en doğru eylemdir... Aksi takdirde zararlarını yeniden görebiliriz...
    Yine bir hadis-i şerifte; "Anlatılmayan rüyalar, kuşun ayağına bağlanmış bir taş gibidir... Anlatılıp tabir ettirilmez yani (yorumlatılmazsa) öylece olduğu gibi kalır... Anlatılır yorumlatılırsa o taş başına düşer..." buyurmaktadır...
    Kaldı ki rüyalarımızı salih ve bilen kimselerden başkasına anlatmamak gereklidir...
    Nefsani bir rüya olmasını arzu ediyor sana sevgilerimi gönderiyorum kardeşim... Bu tür hadiselerin üzerinde durmadığın sürece geçicidir ALLAH'ın izniyle...
    Sevgilerimle... Gecen güzel olsun...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalnız o uzun kadın rüya değil aynısının bir değişik modelini bende gördüm.

0|0
    0|0
  • bence sen yatmadan önce ayetel kürsi oku yat güzelir zamanla sana 3 harfliler dadanmış

0|0
    0|0
  • Ulan okurken korktum töbe töbe.1. yi biliyorum sanki ama söylemeyeyim şimdi tırsma sen de :D

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir şey bu. Epilepsi olabilirsin.

0|0
    0|0
  • İçine cin mi kaçacak nedir ters ayakli ters ayakli

0|0
    0|0
  • Mesajıma cevap yazmadınya o yüzden ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu şeyleri kafana çok takmışsın.

0|0
    0|0
  • @RüyaYorumcusu

0|0
    0|0
  • Korktum l*n gece gece... Bence o anki ruh halin bozuk olduğundan görümüşsündür bunları takma kafaya

0|0
    0|0
  • fikri bile korkuttu. iclerinden sadece bir tanesini biliyorum. kan ruyayi bozar :)

0|1
    0|0
  • 1Ve 2yı bnde goruyorum arada nıe acep

0|0
    0|0
  • Gerçekten rüyaların kotu bır psikoloğa gıt

0|0
    0|0
Yükleniyor...