Gitar çalmayı nasıl öğrenebilirim?

gitar aldım yaklasık 6 ay önce fakat derslerden dolayı bi türlü kursa falan gidip ögrenemedim ama ufak tefek bişeyler calmak istiyorum nerden ve nasıl ögrenebilirim bildiğinz böyle küçük parçalar var mı çalınması kolay ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlk baştan nota geçişlerini öğreneceksin sırasıyla daha sonra klasik şarkılar vardır...Düş sokağı sakinleri sevdan bir ateş, romance, nilüferin caddelerde rüzgar falan bunlardan başlayabilirsin.Baştan arpej atmayı öğren daha sonra ritmlere başlarsın.

• çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende bilmiyorum amaaan boşver:D

• Bende aldim da daha bakamadim. Notalari ogren basladimda biraktim, sonra 3 tane ogrenince bir sarki.calabilirsin.

• önce karar ver tabletür mü istiyorsun ritim atmak mı..

• :)) tab zordur. sesi tam çıkarır ama sen pek zevk almazsın. arpej de zor olur. önce akorları öğren basmayı öğren sonra ritim atmayı öğren gerisi gelir. :)

yani hemen gitar akorları yaz. la minörden başla. basmayı dene

• onlar ne :)

• süt içtim var

• Bi kursa git benim de bir bilgim yok inan ki

Erkekler Ne Diyor 5

• Biraz denesen kendinde öğrenebilrsin belki.

• En güzeli kursta öğrenmek..

• Parmaklarını geliştirmeye güçlendirmeye bak öncelikle,elektro ya da çelik telli akustik çalacaksan pena tekniğini geliştir.

• Kursa gidip temel bilgileri öğren.Ama herkesin verdiği kursa da gitme çoğu gitar çaldığını zanneden adamlar gitarı yanlış tutuyor.Parmaklarını açtıktan sonra her şeyi çalarsın

• Sen de siyah bez kılıflı ucuz çin malı gitarlardan sırtında taşıyıp, iki akorluk Haluk Levent parçaları çalarken plajda kız tavlamaya çalışma da, nasıl çalarsan çal gitarı.

Öğren, kursuna git, klasik gitar çalan dünya virtüözlerini takip et. Arpej çal, solo at!

;)

Yükleniyor...