Turk yapimi filmlere onyargiliyim?

Mahsun kirmizigulun yeni filmi mucizeyi izleyen var mi. Az once bir yorum okudum oscarlik film bayildim falan yazmis birisi. Ben onyargiliyim biraz galiba cidden guzel mi film

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin adı :
    Sebzeli Pilav ( Dram )
    Tel şehriyeli pilav ( Dram )
    Havuçlu Pilav ( Dram)
    sonuç olarak pilav ama farklı versiyon ve dram aşık oldu zor ilişki kavuşamazlar ayyy kıyamam ve son... bu ne la? ( tamamı dahil değil çoğu böyle)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• türklerin yaptıgı film 3 çeşitle sınırlı
    aşk filmi başka bişey bilmezler
    komedi filmi biz küfür etsek terbiyesiz oluruz onlar edince komedi olur
    dabbe filmi
    başkada yok adamların 1979 da cektiği alien filmini 1992 ccektiği terminatör ya da predator filmlerini türkler hala cekicek

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum

• ne sinemada 5 kuruş veririm o recep pcine neden indirmek için uğrşırım türk filmi deyince uzak dururum
      2 lirası olan aşk filmi çekip köşeyi dönüyo

• Bende turkfilmlerine on yargiliyimdir

0|0
    0|0
  • Mahsun'un çekmiş olduğu en iyi film. Abartı ajitasyon yok. Konuda bütünlük var. Daldan dala atlamamış. Destek vermek lazım Türk filmlerine diyorum... :)

0|0
    0|0
  • Mahsun cok beklenmedik isler yapiyor o adamin ic dunyasindaki dram bambaska git izle derim ben. Ama diger turlu turk sinemasi tabiki dandik..

0|0
    0|0
  • Kolpaçino onuda otobüste zoraki izledim gerisi turk filmi izlemem

0|0
    0|0
  • İzle ozaman

0|0
    0|0
  • aynı sorun bende de var. daha incir reçelini, ıssız adamı bile izlemedim.

0|0
    0|0
  • Mahsun Kırmızıgül filmi izlenir mi ya adam bütün filmlerinde aynı şeyi anlatıp duruyor sıktı artık.

0|0
    0|0
  • ne varmış fılmde bıtlıs gıbı guzel yerde cekıldı hem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben türk yapımı fimlere önyargılıydım beceremiyorlar ya oysa ki altında kalmamalarını o denli çok isterdim ki Mahsun Kırmızıgül deo ışık var bence iyi bir yapımcı yönetmen

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Bazi yabanci yapim filmlerden sonra bizde niye yok diye aglayasi geliyor insanin :D

• yeşilçam yine iyimiş dönemimiz sineması kötü ya olmuyor olsa da hep özenti bir gram ilerleme yok cidden üzücü

• ben de önyargılıyım, çoğu popüler diyebileceğimiz türk filmini izlememişimdir

0|0
    0|0
  • Türk senaristler bazen saçmalıyor berbat ötesi filmler çıkarıyor ama gerçekten hikaye olarak başarılı filmlerde sunabiliyor. Ama görsel şölen olarak zayıfız. İzlemeden önyargı yapma

0|0
    0|0
    • Bir iki romantik film deneyeyim dedim hepsi klasik ne olacagi tahmin edilebilir senaryolardi artik vizyondakilerde turk yapimi olanlara bakmiyorum bile o duruma geldim

• Mahsunun filmleri guzeldir gercekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...