Kitap siparişi verecektim de ...

Kitap sipariş edicektim ama d&r a girdim internet sitesine siparişe verecgim 3 kitap var bir tanesinde 2 tanesinde ciltsiz 1 tanesinin yanında ise ciltli yazıyor ciltli ile ciltsizin anlamını biliyorum da kim ciltsiz getirir ki anlamıyorum yazmıyor ciltliyi işaretlenecek yer yok yardımm edinn :(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• kulturtv.com

ilknokta

kitapyurdu

gibi siteler daha uygun

0|0
    0|0
  • ciltli kitapların kapakları biraz daha sert olur.dayanıklıdır tek fark bu.bu yüzden az bucuk daha pahalı olurlar.her kitabın da ciltlisi yoktur.

0|0
    0|0
  • ciltli olanları sert kapaklı oluyo daha dayanıklı olur diğerlerine göre.ciltli istiyorsan açıklama filan vardır orda oraya yaz istediğini

0|0
    0|0
    • parca parca getirmiyorlar yani ciltsiz deyince sadece sert kapaklı olmuyor heralde :D

• çok sağol :D

• bişey değil :)

• recep ivedik filminden yeni çıktın heralde sen.. kitap istiyorum okumak, kapağı olan.. :))

0|0
    0|0
  • Kalin kapakli vurdun mu tak tak eder ciltli. Yani ciltli hardcover digeri paperback

0|0
    0|0
  • Sonuçta ikisi de aynı kitap.

0|0
    0|0
  • Ciltsiz daha ucuz olur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ciltsiz istesen de kitap kapaksız gelmeyecek sıkıntı yapma...Sadece çömez1 in dediği gibi kalın oluyor üstü..Ciltsiz olanlar normal kapaklı kitap şeklinde gelir ve fiyatı daha uygundur..:)

Hepsi kalın kapaklı olmayabilir orijinalinde bu nedenle seçemiyor olabilirsin..Sıkıntı yapmana gerek yok keyifle siparişini verip gelince de okursun kitaplarını:)

0|1
    0|0
  • digerinde de cilt var. ciltli dedigi sert kapakli olan iste.

0|0
    0|0
Yükleniyor...