Dr. Paul Joseph Goebbels'i tanır mısınız?

Dr. Paul Joseph Goebbels'i tanır mısınız?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bu kültür fakirliğinin içinde enteresan bir soru sormuşsun :) iletişim teknikleriyle ilgili bilgi istersen kitap önerebilirim.

0|1
    0|0
    • kitap önerilerine her zaman açığım memnun olurum... ben de insanlar düzgün bir şeyler öğrenir (kimmiş bu diye araştırıp) diye yazdım

Kızlar Ne Diyor 1

• evet tanırım nasyonal sosyalist propaganda bakanı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tanırız Hitler'in A takımındaki en sadık kurmaylarından. Dönem dönem değişir propaganda yöntemleri. İktidara gelmeden önce Kasım Hainleri'ne oynadılar. İktidara geldikten sonra ari ırk ve Alman üstünlüğü ve Nietsche'nin üstün insan kuramını anlattılar. Savaş başladığında filmlerle propaganda başladı. Yalan be mıtivasyon arttırıcı haberlerle devam etti. sonunu söylemeye gerek yok. Kısaca böyle gerisini sen araştır.

0|0
    0|0
    • çok sagol... ben biliyorum zaten insanlar merak edip belki bir bakarlar kimmiş diye yazdım... tekrardan sagol

• Adolf Hitler'in en yakın Arkadaşı olan anti sempatizm mi kullanarak kitleleri kontrol altına almasına yardım eden elemanı mı diyorsun eh iste biraz tanırım

0|0
    0|0
  • hitler in şakşakçısı değilmiydi o

0|0
    0|0
    • şakşakcısından daha çok hitlerin hitler olmasını sağlayan adam diyebiliriz

• öyle de diyebiliriz tabi ki

Yükleniyor...