Kadınların dilini öğrenmek isteyen var mı?

Az önce gördüm video çok hoşuma gitti aynen anlatmış kadınların dilini (:

link

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar izledim ve dinledim.Güzel ve eğitici bi video ama biz hep kadınları anlamak zorunda kalıyoruz videolarda, gazetelerde, dergilerde, forumlarda her yerde onlarla ilgili bilgiler verilerek onları hoşnut tutmamız öğütlenir.

Peki bayanlar biz erkeklerin dilini ne zaman öğrenmek isteyecekte bizi onlar ne zaman anlıyacak.

1|2
    0|0
    • aynen ya.. anlayın halimizi artıkk :D

• Bayanlar erkeklerin dilini anlamayı hiçbir zaman istemeyecek çünkü onlar ne anlamak istiyorlarsa onu anlıyorlar :D

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Bükçeciler. Bi ölün. Ölün ki yerinize doğru dürüst insanlar gelsin. Ölün ki erkekler rahat etsin...

Bükçe "erkekleri parmağında oynatabilmek için" eğip bükme işine verilen addır. Haksız olduklarında bile yağ gibi su yüzüne çıkmalarını sağlayan bir araçtır. Bunu "dil" olarak algılayan "küçük beyinler" mutluluğu bulamaz. bulduğunu sanır. Bayanların elinde oyuncak olur...

Dikkat edin, erkek çocuklar arabalarla oynarken araba sürmeyi, kız çocuklar bebeklerle oynarken de "insanlarla oynamayı" öğreniyorlar ülkemizde.

Neden kadınlar erkeklerle aynı dili konuşmazlarmış?

VARAN 1: "Duygusal olduklarından." . YALAN. Vallahi de billahi de. Aşk gibi bir olguyu bile kendi çıkarları için kullanabilecek kadar duygusuz bir türden söz ediyoruz. Duygular erkekler içindir. Duygusal olan erkeklerdir. Bayanlar sadece duyguları iyi "PAZARLAYAN" tezgahtarlardır. Duygularını bir meta gibi satarlar genellikle. Göz yaşları da buna dahildir. Eee satabilmek için de "duygusal gözükürler", satmaya mal lazım tabi...

VARAN 2 : "Hayır cevabı almaktan korktukları için". Yalan. Gerçekten istedikleri (olur olmaz) bir şey olduğunda açık açık söylerler. Sanırsın ki amazon. hiç hayır cevabı almaktan çekinmez/korkmazlar. Ama işlerine gelmeyince yarım ağızla, "bükçe" ile söylerler. İşlerine gelince korkak, işlerine gelince amazon... Yok ya! Ben bu oyunu bozarım aga!

VARAN 3: "İletişim yetenekleri daha güçlü olduğundan. Annelik vs..." Yalan. Hem vallahi hem billahi! İletişim; bir bilgiyi iletmek anlamındadır. İletişim gücü arttıkça birim zamanda iletilen bilgi de artmaktadır. Lakin bir bilgiyi erkekler bayanlardan çok daha kısa sürede iletebilir. Bayanların iletişim sorunları olduğundan telefon faturaları kabarık gelir... Ha bu "annelik" mevzuu ayrı dava. Sabahtan akşama çocuğun yanında durup onu büyüten baba olursa merak etmeyin. En kral anneden daha iyi anlar yüzünün şeklinden karnındaki ağrının ne olduğunu. Video sadece kulağa hoş gelen dil darbeleri o kadar.

Aklı başında erkek, bükçe öğrenip, bayanın parmağında oyuncak olmaz, hayatını zehir etmez. Gider halk eğitime, adam gibi Rusça öğrenir... Hem CV sine ekleyecek adam gibi bir dili olur.

Niye Ruslarla evlenen erkeklerin mutlu aile hayatları oluyor düşündünüz mü?

Yahu dünyanın en güzeli olsa 2 yıl sonra kanıksar erkek. Normal biri haline gelir. Bunun fiziksel güzellikle alakası yok!

Çünkü onların "altın/kısır günlerinde dedikodu yaparken daha iyi laf sokmak için geliştirdikleri bükçe gibi dilleri yok". Onlar onun yerine sanatla, ilimle, irfanla falan ilgileniyor. O yüzden bir sorun olduğunda kocaları ile paylaşıyorlar. Kocasını kıskanırsa bir kenara çekip sorunu ve "DUYGULARINI PAYLAŞIYORLAR" insan gibi. Bizimkilerin yaptığı gibi "sen hatanı biliyorsun", "sen bulacaksın" diye trip atıp durmuyorlar. Bayanlar erkeklere "geç olgunlaşıyorsunuz" diyorlar da nedense bu "ergen triplerini" 50li yaşlara kadar bırakamıyorlar...

Anadolu kadınında bükçe yoktur. Adamın yüzüne yüzüne söylerler. Özenenler onlara özensinler! Yada Ruslara!

1|1
    0|0
    • bu yazı sana mı ait ?

• Lütfen. Bir an önce...

• kaç aydır ks uyesiyim, böyle dolu ve doğru yorum görmemiştim. (yorumdakine benzemeyen az sayıda kadını tenzih edyrm)

• ben biliyorum

0|1
    0|0
  • Filolojide böyle bir şey yok.

0|0
    2|1
  • ne kadar izlersen izle oku yaz felan biyerde tıkanırsın ve yine anlayamazssın :D

0|1
    0|0
  • süper teşekkür ederim :)

0|1
    0|0
  • Dinledim

2 tane bira aldım

Bükçe öğreniyorum :(

Adamın oğlu bide benle yaşıt ya la :(

Anlıyacağın

etkiledi aga ...

0|0
    0|0
  • O video ortaya çıkınca dillerini değiştirdiler yani artık o videonun hükmü yok

0|0
    0|0
  • tadını aldıkça öğreniyorum ben. yavaş yavaş daha bi tatlı oluyo böyle ;)

0|0
    0|0
  • oyle bir ihtimal dusunelemez:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...