İzlediğiniz yabancı diziler neler ve yorum yapar mısınız?

Vampire Diaries, Supernatural, How I Met Your Mother, Merlin, House, Dexter, Spartacus.. vs.

Güncellemeler:
Supernatural (Dean Winchester <3 ) benim favorilerimden biri.

Vampire Diaries keza öyle ve tabi ki ow I Met Your Mother perfecttt :D
How I Met Your Mother demek istemiştim :D

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• supernatural, walking dead, american horror story..nerede korku var gerilim var oradayım..

:D bir de uzakdoğu korku dizileri var arada buluyorum:) hastaneli bir diziydi ismini unuttum..:)

sonra tek sezonluk korku dizileri var...yine tesadüfen bulduğum marchlands gibi..

0|0
    0|0
    • suparnatural ölüm zaten ya 2 haftada 7 sezonu bitirmiştim :D

• Heyecanlandım şimdi:))

Purgotary Araf demekmiş dizi sayesinde bunu da öğrendim..sanırım yeni sezonda araf a gidecekler..:d

Teşekkürler ayrıca :))

• Rica ederim zaten biterken Castielle Dean araftaydılar :D çok endişeleniyorum dean için :/ :D kim çıkarcak onları ordan yaa :D

Rica ederimm

Erkekler Ne Diyor 12

• spartacus game of the walkıng dead the kıllıng the borgias homeland shameless vs vs 3 5 tyane daha var saglam guncel takıp ettıgım dizi

0|0
    0|0
    • stargate 17 sezonunuda ızledım galactia lost hero.s pasafic roma lost csi dexter felan baya baya dızı gecmısım var yani

• zombi dizisi 3 cu sezona girecek bu donem gayet iyi bir yapimdir geceleyin sonuk ısık ve yuksek ses te ıyı gidiyor :)

• eskiden two and a half man'i izlerdim artık izlemiyorum.şimdi doctor who'yu izlerim yakalarsam.çok heyecanlı bi solukta izlenen sürükleyici bi dizi

0|0
    0|0
    • Benim izlediğim diizler sezon finalindeler. Doctor Who da yeni başlamayı izlediğim diziler arasında.

• olabilir dediğin gibi zevk meselesi bazıları hepten fantastik-bilim kurgu türünde filmleri,kitapları da sevmez ama ben severim o türü.doctor who'nun senaryosu da zekice kurgulanmış bana göre

• charlie gitti two and a half man bitti.

• smallville var teen wolf var

0|0
    0|0
  • fringe: 4 sezon çıktı şimdiye kadar 80 bölüme yakın , o kadar akıcı bi filmki 1 haftada izledim .ikinci olarak ta game of thronse. yeni sezonalrı merakla bekliyorum:)

0|0
    0|0
  • eskilerden oz dizisi vardı hapishanede geçiyor sansürsüz gayet aksiyonlu bi dizi bulup izlersen begenirsin eminim ;)

0|0
    0|0
  • Homeland, game of thrones, person of interest, big bang theory, 2 broke girls, simdi daha az izlemekle beraber how I met yor mother, the office, two and a half men -eski bolumleri charlie sheen li

0|0
    0|0
  • Suits - Süper

Fringe - Kusursuz

Game Of Thrones - Mükemmel

0|0
    0|0
  • two and half men komedi dizisi

doktor who eğlnceli bi dizi azcık şaçmalıklarıda var tabi

0|0
    0|0
  • nedense ben yabancı dızı hıc sevmem oyuzden bır yorum yapamıcam

0|0
    0|0
    • supernatural'i bir bölüm izle öyle yorum yap bence :)

• :D ıns. ama yabancı bılım kurgu aksıyon macera fılımlerıne bayılırım ıstersen otur yorum yaparım ama uzun olur bos ver :D

• Dexter cinayet işliyor hep :)

1|0
    0|0
  • Spartacus dizisi,.

0|0
    0|0
  • fringe izlememiş olan dizi izledim demesin!

gizliwert

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vampire Diaries , how ı met your mother , merlin , two and a half man.

izliyorum hepsini ama two and a half man i izlemeyi bıraktım adamım çıktı.

0|0
    0|0
  • düzenli olarak how i met your mother,pretty little liars,glee,awkward,keeping up with the kardashians . arada televizyonca the big bang theory,family guy falan cıkarsa izlerim.

0|0
    0|0
  • Vampire Diaries, Supernatural, How I Met Your Mother, Merlin, House, Dexter American Horror Story Fringe The Big Bang Theory

0|0
    0|0
  • the client list, vampire diaries ama epey oldu izleyemiyorum ikisini de.

klaus...

0|1
    0|0
  • Pretty Little Liars <3 favori diziim

The Vampire Diaries

True Blood

The Simpsons

0|0
    0|0
Yükleniyor...