Kitap kurtları nerdesiniz? Hangi kitabı okuyorsunuz, okuyacaksınız? En sevdiğiniz kitapdan alıntılar yazar mısınız?

Sen benim diğer yarımsın, kan kırmızı, ruh askıya alındı, vampir günlükleri beğendiğim kitaplar arasında şu an gizemli çember kitabını okuyorum.

Ruh askıdan bir alıntı ;başkalarının benim için hayal ettiği kişiliğe uymak zorunda değildim çünkü ben bendim ve bunu kabul etmeyenler istedikleri yere gidebilirlerdi!

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap diyince aklıma hep Risalei Nur lar geliyor onlarla yetiştim ve onlarla hayat buldum ve okumak isteyen herkesede sonun kadar tavsiyemdir...

0|0
    0|0
    • Amenna ona lafım yok bende okuyorum ama lütfen burada din muhabbeti olmasın biz romandan bahsediyoruz yanlış anlamayın sakın şimdi birisi laf yapar gerginlik çıkar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu an Kürk Mantolu Madonna'yı okuyorum bir taraftan da Cümle Kapısı...
    "Bütün sevinç ve ümidi yok eden kader bolca gözyaşı getirse de,
    bir an için başını kaldırıp çok yıldızlı bir göğe bakmak bile
    yaşamak için ayak diremeye yeterli bir sebeptir."

Nazan Bekiroğlu / Cümle Kapısı

0|0
    0|0
  • Eğer herhangi bir devlet meselesinde bir kaç uzmanin akli , bilgisi karar almaya yetiyorsa seçimle basimiza gelen 500 millet vekiline ne lüzum vardır
    Adolf Hitler Kavgam

0|0
    0|0
  • cerrah, çırak, günahkar, ikiz bedenler, ruh koleksiyoncusu, mefisto klübü, psikopat, paranoya, çember serisi,

0|0
    0|0
    • Hepsi mükemmel tarzlar aynı

• Kitaplı yıllara inşallah benim de kütüphanem var

• iş yüzünden il dışına taşınmak zorunda kaldığımda yük olmaması için büyük bir kısmını satmak zorunda kaldım :/

• 2. kez piraye kitabını okumaya başladım

0|0
    0|0
  • şuraya bir yorum bırakiyim belki heveslenirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sofie'nin Dünyasını okuyorum şu an felsefik bir kitaptır ve Alberto Knox der ki:"Sihirbazın boş bir silindir şapkadan tavşan çıkarma sırası nasıl anlaşılamaz bir şeyse, birçok insan içinde dünya böyledir. Sihirbazın tavşan oyununda yaptığının bir aldatmaca olduğu açıktır. Ama bunu nasıl yaptığını meydana çıkarmak isteriz... Ama filozoflar büyük sihirbazın gözlerinin içine bakabilmek için ince tüylerin uçlarına tırmanmayı denerler" okunması gereken bir kitaptır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...