Üniversiteli Arkadaşlar sorum size yardımcı olun lütfen?

İnşaat mühendisi olmak istiyorum fazla fazla istiyorum ayrı bir ilgim var maaşı da süper malum. inşaat fakültelerine bayanların tercihi artmış bu doğru mu acaba?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben inşaat okuyorum.60 kişiden 10 u falan kız. maaşı çok değil bu arada kendi işini yaparsan kazanırsın aksi halde sürünürsün.

0|0
    0|0
    • Devlete girersem güzel olur ama

• Abi mühendis değil miyiz oyyy :D

• yok son sınıfım babam inşaat mühendisi ordan bildiklerimi anlattım

Erkekler Ne Diyor 8

• maaş açısından bakıosan olaya makina müh yaz. makina müh diger tüm mühendislik dallarına da bakıo çnkü iş yelpazesi çok geniş.. zaten genel olarak 4 yıllk bitirip müh ünvanı alınca yönetici konumndasın yani işçi değil :) tabi eger ders çlşmayı seviosan. sevmiosan mühendislik dallarını yazma

0|0
    0|0
    • Ya sıkıntı değil ki o ya

• Derece yani :D:D

• valla ben makine okudum ilk yıl 65 erkek 5 kız vardı sınıfta. sınıf geçtikçe bu sayı düştü :) 4. sınıfta 83 erkektik 1 kız vardı o da sadece sınavlara geliodu :)

• Gerek yok ugrasamazsin sizi aşar

0|0
    0|0
  • gız gızım elinin hamuruyla ne işin var çimentoyla harçla git başka bölüm oku boşver gelmez sana...

0|0
    0|0
  • Aynen onceden hic kız olmazdı, 70 erkek 5 kız falan artık

0|0
    0|0
  • Gelince etrafına bakcak zamanın olmucam zaten kadın erkek nufusunu boşver sen

0|0
    0|0
  • ben inşaat mühendisiyim ama bayanlar başka mesleklere yönelse daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Makinaya da artsa ya😥

0|0
    0|0
  • Evet bayan tercihi arttı. Eskiden fakültede 70 erkeğe 1 kız düşüyodu şimdi 60 erkeğe 1 kız düşüyo. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hic tavsiye etmem gittikce bayan arkadas azaliyor arkadas skintisi cekersin hic okdar da fazla degil maaslar yani

0|0
    0|0
    • Ya ne seçicem ben ya of

• Sen ne okuyorsun ya of içim sıkıldı ha

• Elektrk elektrnk okuyorum ben hem cok zor hem devlete girersek de okadr para kazanlmiyor yinede sen bilirsn tabi

• bende inşaat teknikeriyim ve insan yerine bile konulmuyorum sen mühendis olursan belki faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • Insan yerine konulmuyorum derken

• Hala çok fazla değil sanırım kadın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...