Yüzüklerin Efendisi Serisini iyi bilen var mı?

Yüzüklerin Efendisi serisiyle Hobbit filmlerinin bir bağlantısı var mı yani Hobbitler bunun devamı niteliğinde mi? aynı karakterler var mı? izlemek istiyorum fakat bunu merak ettim

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• hobbit filmindeki bilbo bagging, frodo'nun amcasını ve yüzüklerin efendisinden 60 yıl önce olan olaylar.
    Bana herşeyi sorabilirsin hepsinin konuşmalarını bile ezberledim hobbit ve yüzüklerin efendisini filminin :D
    Hobbit herşeyin başlangıcı değil daha neler var neler tanrılar var ölümsüz diyar var, sauronun hizmettiği en büyük kötü güçlerden biri melkor var yani varda var..

0|0
    0|0
    • bilgo bagging, frodonun amcası ufak bir yazım hatası yapmışım.

• süppersin çok teşekkürler :D

• Teşekkür ederim, ben süper değilim. Hepimiz sevdiğimiz şeylerin peşinden gidiyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Hobbit herseyin baslangici
    özellikle ücüncü flimi izleyip sonra yüzüklerin efendisini izlemek gerek

1|0
    0|0
  • Hobbit yüzüklerin efendisinin oncesini anlatyor

1|1
    0|0
  • Aslında kitapları okursan tarihlerin ve karakterlerinin yaşlarının filmle tutmadığını ve hikayenin çok daha detaylı olduğunu göreceksin.

1|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisindeki Bilbo Baggins i biliyosun. Frodonun amcası olan. Hobbit filmi, Bilbo'nun gençlik zamanındaki maceraları. Ayrıca yüzüğü nasıl ele geçirdiği gibi hikayelerin olduğu kısım. yani yüzüklerin efendisi üçlemesinden önceki dönem

1|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisinden 60 yıl önce olan olayları anlatıyo

1|0
    0|0
  • Hobbit serisi sonradan çekilmiş olsa bile Yüzük üçlemesinden öncesini anlatıyor. Farketmez hangisinden başlayacağın.

1|0
    0|0
  • Hobbit, yüzüklerin efendisinden önceki hikayeyi anlatıyor.

1|1
    0|0
  • yüzklerın efendısını iyi inceleyenlerden biriyim ama hobite bakmadım

1|0
    0|0
  • Hobbit 3lemesi, Yüzüklerin Efendisi serisinin öncesini anlatır hikaye olarak. önce Hobbit izle ardından Yüzüklerin Efendisi serisini izle.
    Belli başlı karakterler aynı. Örn: Gandalf , Legolas

1|0
    0|0
  • 3 filmide izledim 5 ordu da dahil bence izlenir hikayeler ilk 3 filmin oncesini anlatıyor gayette güzel

1|0
    0|0
  • Tabi ki de bağlantılı önce yüzük üçlemesini izle sonra hobbiti izle.

1|0
    0|0
    • önce hobbit daha mantıklı 60 yıl önce olan olaylar olduğu için

• yüzüklerin efendisinden daha önce ki dönemi anlatıyor hobbit. yüzüklerin efendisinde yüzüğün ortaya çıkışı. ama hobbitte yüzüğün kayboluşu. heralde böyleydi

1|0
    0|0
  • izleme boşver dandik.
    hobbit yüzükler efendisi olmadan önceki hali aslında ilk öyle doğdu zaten yüzük
    ama hobbiti başarılı çekemiyorlar ben 2. filmden sonra izlemeyi bıraktım :D

0|0
    1|0
  • Hobbit yüzüklerin efendisi filminden önceki zamanı anlatıyor

1|0
    0|0
  • Bağıntı var. Hobbit, Yüzüklerin Efendisinin öncesini konu alır.

1|0
    0|0
  • Aragorn gibi birçok karakter dahil değil :)

1|0
    0|0
  • Yüz kere izledim desem aşığıyım desem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hobbit oncesi cicegim

1|0
    0|0
  • Evet var.

1|0
    0|0
    • Bilbo'nun yüzüğü nasıl bulduğunu ve gençliğini anlatıyor ilk Hobbit filmi. İkincisinde bir ejderha musallat oluyor,3. sünde ise 5 büyük ordu birbirine giriyor. Baş kahramanlardan ikisi ölüyor ve çok acıklı :(

• Aragon dan bahsediliyor ama henüz doğmadığından filmde olması mümkün değil...;)

• çok teşekkürler :))

Yükleniyor...