Kitaplarını kıskanan var mı?

Kitap kurduyum paylaşmayı severim ama ülkemizde kitaba değer verilmiyo

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kolay kolay kimseye kitaplarımı vermem. Ben özenip bözenip alıp okuyorum. bir arkdaşım gelip bir hevesle alıyo artık o kitabi görebilene aşk olsun. Şuana kadarda en azz 15 kitabım yalan olmuştur. Ama aldığım kitabi en geç 10 gün içinde geri veririm kendimi kasar okurum. Birazda karakter meselesi olarak görüyorum ben.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kitap kurdu değilim ama ortalamanın çok üzerinde kitap okuyorum. Bunda daha çok makale ve bilimsel yayınları takip etmem de neden oluyor.
    Kitaplarımı ve dergilerimi paylaşmayı hiç sevmiyorum. İnsanların kitapları kulaktan dolma bilgilerle anlamadan okudukları bir dünyada kitaplarım benim arşivimde kalsın. Değer bilen birisi onları anlayana kadar saklamaya devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • Kendi içerisinde zengin bir kütüphane oluşturmayı başardım ve kolay kolay herkese de okuması için vermem.

0|0
    0|0
  • 3 kuruş için amele gibi çalışan insan kitaba nasıl zaman versin akşam geliyimde ailemin çocuğumun yüzünü görim yeter diyo sonrada sızıyo.

0|0
    0|0
  • Maalesef okuma oranı çok düşük. Haklısın.

0|0
    0|0
  • Vok pahalı paylaşmak lazım

0|0
    0|0
  • daha yeni aldım paylaşmam herhalde

0|0
    0|0
  • Hiç ödünç vermedim meselâ. Çoğu şairin/yazarın adını bile herkesle paylaşmam. Herkes bilmesin zaten.

0|0
    0|0
  • Kitaplarımı asla kıskanmam paylaşmayı severim değer verdiğim kağıtları değil içindeki dünyadır o dünyaya ben girdiysem başkalarınında girmeye hakkı var.. ülkemizde değer verilmediği konusunda haklısın..

0|0
    0|0
  • hemde nasıl, hayattaki en değerli varlık benim için kitaptır.

0|0
    0|0
  • deger vercek kitapmı kaldı şimdi.

0|0
    0|0
  • Bennn kitap okumaya bayılırım ama kimseye vermem :D

0|0
    0|0
  • ben eskiden kitaplarımı verirdim ama yıpratıp getiren oldu bikaç kez ondan sonra tembihle vermeye başladım :D yıpratandan yenisini istiyorum :D

0|0
    0|0
  • Aynan bizler dünya görmedık ki gel Avrupa ya bak insanlar ne kadar sıcak kanlı insanlara yardım etmelerı herşeyı sevıyorlar ve saygılılar bizim insanlarımız ilk önce bir birimizden nefret esıyoruz kitabı nasıl sevelım :(

0|0
    0|0
  • dede korkut olmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Kiskanmak degilde kolay kolay kitplarimi birine vermem

0|0
    0|0
  • Bırak kitapları paylaşmayı, sevdiğim en özel yazarları bile paylaşmayı sevmem...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kıskanmak değilde paylaşmayı pek sevmiyorum.. Kitaplarıma en güzel ben bakarım, başkası zarar verebilir istemeden de olsa gibi bir düşünce var kafamda. Her kitabım için geçerli değil ama bazısı daha özel, ben sayfalarını bile katlamıyorum, içine not yazmıyorum bozulmasın diye. Başkası dikkat etmez diye aklım çıkıyor gdsf

0|0
    0|0
  • Kimse dokunmasın istiyorum. Arkadaşlık bağını kullanarak kimse istemesin sayfalarını bir ben açayım istiyorum ama insanlar gereksiz olarak algılıyor.

0|0
    0|0
  • paylaşamam kitabımı 2 tanesi arkadaşarımda evladını kaybetmiş anne gibi aklım onlarda getirseler de bir öpsem rafa koysam yok bacım nefret ediyorum dışarı kitap vermekten hehehe :D

0|0
    0|0
  • Evet ülkemizde ne yazık ki kitaplara deger verilmiyor

0|0
    0|0
  • bende öyleyim evde yüze aşkın kitap var ama bağışlamak istemiyorum evde kütüphanemi oluşturmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Benn... biri kitap ver dese nasıl baştan savacağımı düşünüyorum 😃

0|0
    0|0
  • Bende paylasmayi severim :)

0|0
    0|0
  • Ben de tam bir kitap kurduyum onlar Bebeklerim gibi

0|0
    0|0
  • ben :dd