Durum çok karışık.. Ben bir Türk Milliyetçisi olarak ne yapmalıyım işin içinden çıkamıyorum.. ?

Ahmet Kaya'nın şarkılarını çok seviyorum fakat bu adam bölücülere tam destek verdiği için de onu dinlemek istemiyorum.. Sizce ne yapmalıyım dinlemeli mi?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Dinleme, öyle bir adam (!) dinlenilmez.
    Atilla yılmaz- ahmet şafak- osman öztunç- ali kınık... Hem yüreği hemde ağzı temiz sanatçıları dinleyebilirsiniz..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• milliyetçi muhafazakar arkadaşlarımla kum gibi dinler, şiire gazele derken hüzünlenir, karlı kayın ormanını hep bir ağızdan söylerdik.. özledim bak o günleri.
    birinin yaptığı her şeyi ve benimsediği her düşünceyi kabul etmek zorunda değilsin. rahat ol, keyfine bak.

0|1
    0|0
  • Bence dinle pkk olmasi kötü ama sanatçilik ayrı kişilik ayrı

0|1
    0|0
  • Ben de aynı sorunu yaşıyorum :)

0|1
    0|0
  • onun görüşlerini savunmadıkça müziğini dinlmenin neyi var

0|1
    0|0
  • Sen onun sesini dinle kişiliğini değil ;)

0|1
    0|0
  • Adamin kisiligiyle degil sesi ve sarkilariyla ilgilendigim icin rahatca dinliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dinle müziğini geç. Siyasi parçalarını dinleme olur biter :)

0|1
    0|0
  • Ahmet kaya ulkuculerin gizliyerek dinledigi kurtlerin gururla dinledigi bir sanatci

2|1
    0|0
    • Sol'cularin son sesle,
      Dindarların kısık sesle,
      Ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir
      Ahmet Kaya
      Dinlemedim diyen yalancıdır.

Dogrusu bu

• EİG bu olacak gibi

• müzik evrensel bişey olmaz

0|1
    0|0
  • Demekki sen milliyetci değilsin onu dinleyerek yapılan bütün yavşaklıkları Gö ardı edeceksin mustafa abiyi ali abiyi dinle

0|0
    0|0
    • Benim milliyetçiliğim tartışılmaz kardeşş.. Sen müsterih ol benim vatanım için ödediğim bedelleri baban ödememiştir :)

• Yaşım 21 18.09.2015 te toplam 9 sene ceza yatacağım teslim olacağım bunun sadece 5 senesi sadece ve sadece vatanım için :) Atmıyorum mesaj at facemi vereyim gir oradan bak :)

• Neyaptın kardeş bana onu söyle

• BEN Koyu TÜRK Milliyetçisiyim. mhpli, ülkücü Falanda Değilim. ahmet kayayı Sevmiyorum. Ve Şarkılarınıda Dinlemem. ahmet kayanın şarkılarını dinleyenlede arkadaşlık falan yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...