Neden bir ön yargı var herkeste?

Arkadaslar giresun ve adananın kadınlarına kızlarına oynak dıyorlar sızce de durum bu mudur yoksa on yargı mıdır?

şahsen benim giresunlu bir sevgilim olmuştu azgının önde gideniydi bir de giresunlu konuştugum oldu o da yanıyordu ama denk mı geldı cıddeen böylemıdır bilmiyorum görüşlerinizi bekliyorum :)

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Giresunla ya da adanayla alakalı bir durum değil beldeyle alakali bir durum değildir oynaklık. İnsanin nefsani hallerinin beden üzerinde taaruz etmesidir. Giresunla ya da adanayla sabit tutulmaz bu durum heryerde ceryan edebilir. Ahlaklısıda var.
    İki insanin derdi Allah olursa o iki insana bir tas çorba yeter. İki insanin derdi dünyaysa (nefsani hazlarsa heveslerse) o iki insana bir dünya yetmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne alakası var ya oynaklıkla falan? Ben de Adanalıyım ama ne bende ne de çevremde var böyle bir durum

0|1
    0|1
    • kım oynagım der zaten peeh

• Bilemiyorum giresunu ama belki çevreden dolayı orda yaşayamayıp şehir dılında patlıyorlar? :D

• valla olay buymus tabi ki kimseyi lekeleyemeyiz ama giresunlu 2 sevgilim oldu harbi yanıyorlardı :D azgınlık hadsafhadaydı :D:D

• oylemiymis?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...