Bizim ailede Türk filmi izlemek küçük görülen bir şeydi. Şimdi izlemek istiyorum nereden başlamalıyım?

Dediğim gibi küçük görülürdü. Yeşilçam'a ayrı bir tepki vardı evde. Haklı olduklarını da düşünüyorum aslında. Mahler dinler, Fransız komedisi izlerdik. Charlie Chaplin ile büyüdük biz. Babam bize hep Wittgenstein ile Heideingger'den bahseder felsefe okuturdu. Platon ile İslam kelamcıların ırtak yönlerini bana 13 yaşımda anlattı. 15imda Faust'u okuttu ve Gorhe olmasaydı Almanlar olmazdı dedi. Yani anlıyacağınız çok normal bir ailede büyüdüm.

Güncellemeler:
Almasına alıyordu da. Adam akıllı arkadaşım olmadı ki kiminle ne konuşacaksın?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla entellik adamı boğar. Fransız komedisi izledikten sonra faust okumak nasildi kafa aliyor muydu bari?

Güzel bir aile tasviri ama özendim.

0|0
    0|0
    • sana yazacağım cevabı soru güncellemesine yazdım. Biraz Sabri reyiz ortasına benzedi ama idare et :)

• Sevindim bak.

Ergenligin getirdigi merakla saga sola saldirip uc günde iki kitap bitirirdim faydali bir eylemmis simdi düşününce.

• Faust ufuk açar. Gothe dilin ne kadar önemli olduğunu ispatlayıp birleşik Almanya'nın çimentosu oldu. Her Alman bizim Gothe'miz var diyerek göğüs kabartır. Gerçi İtalyan kimliğini de kuran 3 yazardır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dizileri izlerken ülkeyi sömürüyorlar o yüzden dizilerin sürelerini uzun tutuyorlar.

Kuralsiz!

0|1
    0|0
Yükleniyor...