Elli Ton üçlemesi - Grinin Elli Tonu?

Elli Ton üçlemesini okuyan var mı arkadaşlar? Bence yazarın hayal gücü gerçekten mükemmel

Güncellemeler:
Filminde güzel olmasını umuyorum

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sonunda kitabini soran biri herkes filmini soruyo ozelliklede kizlar

1|0
    0|0
  • gerçekten hemde ;) film çıksada izlesek.

1|0
    0|0
    • umarım filmi de kitabı gibi katiteli olur

• Sanmıyorum. Kitap satışlarını bozabiliyor. En büyük örneği harry potter ile yüzüklerin efendisi serisi. Hikayeyi oynuyorlar ama yinede izlicem ;)

• Züper Bişeydi O:D

1|0
    1|0
  • Ne hayal gucu la kitabin yuzde 80i calinti senaryo olarak zaten. Sanirsin Dan Brown gibi alternatif tarih yaratmis ya da j. k rowling gibi yeni bir evren yaratmis gibi "mukemmel" yaratici lafini agziniza sakiz etmeyin

0|0
    0|0
  • ne grımıs ne tonmuş başka kıtap ısmı gormedım bu sıtede :) en az 15 kere gordum bu kıtap ısmını

0|0
    0|0
  • Tamamen Alacakaranlık'ın temelinde oturtulmuş bir kitaptır. Alacakaranlık'ın sevişmeli halidir. Bunu yazar da itiraf etmiştir. Ama kitapta çok yaratıcı şeyler olduğu kesin. :D

0|0
    0|0
    • evet o kitaptan esinlenerek yazılmış ama bu kitap bin kat daha güzel

• Yazar, esinlenmekle kalmamış, Alacakaranlık'ın cinsel versiyonunu yazdığını itiraf etmiştir. Hatta kahramanların orjinal adı Edward ve Bella'dır. Kitaba çevireleceği zaman isimler değiştirilmiştir. Hala ne güzelliğinden bahsediyorsun?

• Azginlik alametleri

0|0
    0|0
  • Okumadan önce yanınızda peçete bulundurun eğer 13 şubatta sinemada izlemeyi düşünüyorsanız kağıt havlu eşliğinde izleyeceğinize eminim çok dramatik pozisyonlar filan asdjkasda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...