Kaçak gelinler final yapıyor :( yetkili kişilere nasıl ulaşırım?

çok sevdiğim dizi kaçak gelinler final yapacakmış şu an twitter "KaçakGelinlerBitmesin DiziyeŞansVerilsin" diye hastag açmışlar ama yeterli değil acuna yapımcıya yetkili kişilere nasıl ulaşırım kaldırılmasın diye :( ?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• O yetkili kişilere ulaşabilseydik biz ulaşırdık ve Leyla ile Mecnunu bitittirmezdik hiç birinin umrunda değil

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Azminden Dolayı Hazır Ola Geçiyorum Önünde :D
    http://i.hizliresim.com/oYVqBX.gif

0|1
    1|0
    • valla şu an mutlu değilim gülecek :(

• Ergen misin Nesin Anlamadım ki,
      Neyse Hadi İyi Akşamlar.

• evet ergenim 18 yaşındayım hadi iyi akşamlar

• Saçma bir dizi iyi olmuş görüşüne saygı duyarım çok istiyosan star tv deydi dimi o star iletişim adresi burada http://www.startv.com.tr/iletisim bak adrese mektup yaz çok takçaklarını zannetmiyorum dizi tutmamışsa kalkar 2-3 güne

0|0
    0|0
    • yuh ya yuh starda değil kör olası tv 8 de

• tv8 iletişim yaz gogole a

• acun kaldırdı off ya starda reytingleri artmıştı yayınları değiştirdikleri acunla anlaştlar bir ara en çok izlenen 3 olmuş

• bitsin ya malca bir dizi tadı kaçtı bende karşı hastag açıyorum sana #KaçakGelinlerBittihahahh :D

2|0
    0|0
  • Derdinize tecavüz etsinler ya. Yana döne başlık açmış ya.

0|0
    0|0
  • Adam sana der maaşlarını ver devam eder die :))

0|1
    0|0
    • reyting düşmüş diye şu an çok saçma diziler var

• Bana niye soruon :)) sanki yapimci benim Tv bile izlemiyorum bu diziyide ilk defa burada duydum

• izlemediğiniz için iyi oldu saçma diziydi diyorlar izlemeyen dizi hakkında yorum yapıyorlar ya

• Bir kişi için uğraşmazlar. Bende House M. D. bittiğinde çok kastım ama yok öyle olmuyor.

0|0
    0|0
  • bu güzel haberi bizlere verdiğin için sana teşekkür ediyoruz

.

0|0
    0|0
  • sıkmıştı zaten çok doğru bir karar vermişler. stardayken konusu daha heyecanlıydı.

0|0
    0|0
  • Ulassanda fayda ermez Acun reytinglerin olmadığını açıkladı şansına kus

0|0
    0|0
  • Ilk defa duydum diziyi kaldirilsin ya bana ne xd

0|0
    0|0
  • 😄😄😄😄 bunu da gördük 😊

0|0
    0|0
    • şakamısın sen twitter yıkılıyor şu an kaldırılmasın diye

• :) vay be olaya bak çok. önemli. twiter i da yiktini lz bu saçma konudan dolayi

• yemin ederim yıkılıyor dalga geçilecek bişey mi bu şimdi hastaglerden saatlerce inmedi erkekler bile izliyor

• La seni kim takar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir saçma diziden daha kurtuluyoruz

2|1
    1|0
    • arka sokaklar foxdaki saçma diziler bitmesi gerekirken bu niye bitiyor çok fanları var

• Ya bir git Samara seni :))

• sen hala defolmadın mı defolur musun

• İyi oluyor bitmesi üzülmedim.

1|0
    0|0
    • sen yapma modum neyse sana saygım sonsuz

• iyi olmuş

0|0
    1|0
  • Cok dogru bı karar vermısler bıtırmekle sımarık kızlarla dolu bır fılm zaten rtuk e sıkayette bulunmustum.

1|1
    0|0
    • iyi halt yedin

• sen şu an şikayet ettim diyorsun milyonlarca kişiyi senin yüzünden üzdün herkezin ahını aldın bunu unutma
      yabancı dizi izliyorum dediklerinde wowowow diyorlar türk dizi olunca iyyyyy ben kaçak gelinler medcezir dışında yabancı dizileri takip ediyorum okuduğum için kitap okumaya fırsat kalmıyor ders kitapları okumak varken !

• Bunları kafaya takacagına oturda ders calıs o zaman gelecegını kurtar kacak gelınler dedıgın dızıde oynayan ınsanlara ozenme ergencım benım. Mılyonlarca kısıyı uzmusmuyum saka gıbısın ıyıkıde uzdum o zaman dızı bıtmıs bence sevap ısledım sana o dızı ıcınde yasananlar mantıklı gelıyorsa eger daha cocuksun buyumen lazım abla olunca anlarsın..

• Ne güzel ya çok imreniyorum sizin gibilere dert yok tasa yok dizi bitiyor diye üzülüyorsunuz.

1|0
    0|0
    • var olmaz mı sınav stresi sevgiliyle kavga sıkıntısı çok var ama herkez dizisi bittiğinde üzülür sayın modum :(

• l*n atma saçmalama bitemez o Furkan Andıç 😭😭😭😭😭 ağlarım vallahi ağlarım deme ya fragman çıktı mı ki nereden biliyor yalandır o haber ya

0|0
    1|0
    • valla bitti twitterda bitti diyor siteleri :(

• Bitsin.

0|0
    0|0
  • Bitmemiş miydi o saçma dizi. Şu kiraz mevsimi de kaldırsalar da kurtulsak

0|0
    0|0
    • izledin mi o dizi?

• arka sokaklarda offf torunlarım olacak hala bitmiyecek

• Aynen :) sanki izleyeni var gibi devam ettiriyorlar ya yazık gerçekten

• 😄😄😄 alemsin

0|0
    0|0
  • İsabet olmuş. Roller çok abartılı oynanıyo sürekli bir bağırma abartılı hareketler falan.

1|0
    0|0
    • izledin mi dizi?

• Başım ağırdıda ondan

• izleseydin öyle düşünmezdin işte ben bu bazılarını anlamıyorum diziyi izlemiyorlar hemen ön yargılı güzel diyorlar

• Ahlaksız bir dizi bence de bitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...