Gitar kursu arıyorum arkadaşlar?

Akustik gitar çalmak istiyorum. Bunun içinde avcılar beylikdüzü bakırköy taraflarında bir kurs arıyorum. Ancak kurs fiyatları pahalımı bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bilen bir arkadaşınla başlangıç seviyesi bir gitar al. gitara çok fazla para verme. youtube'tan selim ışık veya öner yavuz gitar derslerine başla. videoda anlatılanları yapabilene kadar çalış.

1|0
    0|0
    • Öyle zor olmaz mi bir kurs daha mantikli sanki

• aslında düşünüldüğü kadar zor değil ama kendini rahatlatmak adına ve ilk başlardaki zorluklara göğüs germek adına ufak bir kursa gidebilirsin. teke tek olursa daha iyi. ama bu bahsettiğim eğitimleri kursla beraber ya da kurstan sonra mutlaka izle.

• Aynen toplu ders alicagna aç internetten bak daha rahat ogrenirsn

Erkekler Ne Diyor 9

• bazı arkadaşlar videolardan faydalan öğüdü vermiş ama şöyle bir gerçek var. Eğer başlangıç seviyesindeysen senin gitarı tutuşundan tut parmak pozisyonların bile çalışmana etkisi var. Bunları videodan oğrenirsin ama çalışma yaparken ister istemez parmakların çarpık bir hal alacak yani tellere parmaklar dik gelmesi gerekirken zorlanmanla doğru orantılı olarak bağlama stiline yani çapraz basışlara sebebiyet verecek. tabiki bu pozisyonda üst tellere çıkman ve bare akorlarda zorlanacağın için gitar tutuşun ve pozisyonunda değişecek. buda sana ciddi zarar kazandıracak. bunları sana yerinde tespit edip uyaracak biri mutlaka şart. aksi taktirde ilerde sıkıntı yaşarsın. bunlar çok önemsiz görülür ama çok önemlidir. Videolar senin yanlışlarını tespit edip seni yönlendirmez. onlar nası yapılması gerektiğini sadece anlatır. gösterir. ama bakalım o kişi doğru anlamış mı beni diye takip etmez.

1|0
    0|0
  • Selim ışık izle youtube'dan.

Bu kadar iyi bir gitar hocasını çok zor bulursun :)

1|0
    0|0
  • İsmek kurslarını araştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • ben beylikduzunde bakmistim bir kursa iki sene once aylik 100 tl den basliyodu simdi ne kadar bilmiyorum

0|0
    0|0
  • özel ders verebilirim

0|0
    0|0
  • Kendin ogren

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem ozel ders alman grup halinde zor ögrenirsin

0|0
    0|0
  • Kursa gerek yok

0|0
    0|0
  • bak bu halk eğitim falan var bir onları araştır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kurslar pahalı en iyisi evde ögren

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Benim hocam gitmesin :) on numara adam

0|0
    0|0